ناراحتی مهاجم ناپولی از شکست یوونتوس

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گاتزتا دلواسپورت، یوونتوس امیدوار بود تا بتواند برای اولین بار بعد از سال ۲۰۱۰ که اینتر با هدایت ژوزه مورینیو قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود ولی در فینال برابر رئال مادرید با نتیجه ۴ با یک شکست خورد و از رسیدن به این هدف باز ماند ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گاتزتا دلواسپورت، یوونتوس امیدوار بود تا بتواند برای اولین بار بعد از سال ۲۰۱۰ که اینتر با هدایت ژوزه مورینیو قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود ولی در فینال برابر رئال مادرید با نتیجه ۴ با یک شکست خورد و از رسیدن به این هدف باز ماند.

 لورنزو اینسینیه درباره این شکست گفت : ما همه هوادار یوونتوس بودیم و ناراحت هستیم که این اتفاق برای این یووه افتاد. آن ها تیم بزرگ و خوبی هستند. در اردوی ایتالیا همه دوست داشتند که یوونتوس قهرمان شود که این اتفاق رخ نداد. ما خودمان در این فصل دو بازی برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا انجام دادیم و در هر دو بازی هم عملکرد خوبی داشتیم. فکر می کنیم این دو بازی به ما نشان داد که در کجای فوتبال قرار داریم و باید تا چه اندازه ای پیشرفت کنیم.

او ادامه داد: ناپولی تیمی جاه طلب در فوتبال ایتالیا است. ما امسال فصل خوبی داشتیم و رکورد امتیاز را شکستیم ولی این برای رسیدن به قهرمانی کافی نبود.  من حتم دارم که ساری در فصل آینده در ناپولی خواهد ماند تا بتوانیم در این جا کارهای بزرگی انجام دهیم.   

مهاجم ناپولی در پایان صحبت هایش اظهار کرد: ما امسال نشان دادیم که یوونتوس شکست ناپذیر نیست، چه در لیگ و چه در جام حذفی. برای آن ها مشکل ساز شدیم. حالا باید به فکر فصل جدید باشیم. فصل آینده تیم برای قهرمانی تلاش خواهد کرد. مطمئن هستم که مائوریسیو ساری و سران باشگاه اقدامات لازم را در این خصوص انجام خواهند داد و بازیکنان لازم را به خدمت خواهند گرفت. ما اگر تقویت شویم می توانیم به موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی در لیگ فکر کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال