ناراحتی و عصبانیت خلعتبری از هم تیمی خود

مهاجم باتجربه پدیده مشهد از عدم پاس هم تیمی خود شاکی است و این مساله را باعث عصبانیت و حضورش در رختکن عنوان کرد ......

مهاجم باتجربه پدیده مشهد از عدم پاس هم تیمی خود شاکی است و این مساله را باعث عصبانیت و حضورش در رختکن عنوان کرد.
 پدیده مشهد در دیدار مقابل نفت تهران با سه گل به برتری رسید و این در حالی است که حضور محمدرضا خلعتبری در رختکن بعد از تعویضش با واکنش زیادی همراه بوده است. 
مهاجم باتجربه پدیده در مورد دیدار هفته گذشته مقابل پرسپولیس و پیروزی امروز تیمش مقابل نفت تهران گفت: پرسپولیس حرف های زیادی برای گفتن دارد و شانس زیادی برای قهرمانی دارد. در روزی که ما شایسته کسب امتیاز بودیم، توانستیم سه امتیاز را تصاحب کنیم و استحقاق آن را هم داشتیم.
وی در مورد غیبت هشت بازیکن پدیده در این دیدار گفت: به هرحال نمی توان منکر تاثیر این بازیکنان شد اما خوشبختانه بازیکنان جوان ما به خوبی توانستند عملکرد موفقی از خود به جا بگذارند. تیم ما بازیکنان جوان و آینده دار دارد و امیدوارم در روزهایی که تیم به آن نیاز دارد، به خوبی کمک کنند.
 خلعتبری که بعد از تعویض بلافاصله راهی رختکن شده بود، در واکنش به اینکه نسبت به این تصمیم مهاجری ناراحت شده است گفت: به خاطر سرمای هوا بود. من از تعویض ناراحت نشدم و به هرحال این تصمیم سرمربی است؛ اما از اینکه جلوی دروازه خالی پاس نمی دهند، ناراحت شدم. این مشکلات حل می شود و از تعویض هیچ وقت ناراحت نشدم. مربی تصمیم می گیرد که یک بازیکن دقیقه 5 تعویض شود یا 85 و من بابت این مساله مشکلی با آقای مهاجری ندارم اما از اینکه در آن صحنه پاس ندادند، ناراحت شدم.
وی در مورد اینکه در جریان بازی درگیری ای با هم تیمی خود نیز داشت گفت: نه اینطور نبود. آن لحظه رضا ناصحی با داور بحث می کرد و با توجه به اینکه یک کارت زرد هم داشت، من او را هل دادم تا اخراج نشود. داوران برای ما قابل احترام هستند و من برای اینکه فشار از روی داور برداشته شود، این حرکت را انجام دادم.

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال