ناراحتی کریستیانو از جایزه لواندوفسکی(عکس)

واکنش کریستیانو رونالدو به انتخاب لواندوفسکی به عنوان بهترین بازیکن سال فیفا نشان داد کریستیانو از اعلام نشدن نام خود برای این جایزه خوشحال نیست....

به گزارش "ورزش سه"، دیشب زمانی که در زوریخ نام رابرت لواندوفسکی به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۲۰ معرفی شد کریستیانو رونالدو رقیب او برای کسب این جایزه واکنشی نشان داد که از آن مشخص بود از اعلام نشدن نام خود خوشحال نیست و انتظار داشته مراسم با اعلام نام او به عنوان بهترین بازیکن سال ادامه پیدا کند.

در مراسم جوایز The Best فیفا که در شهر زوریخ و به صورت مجازی برگزار می‌شد جایزه به صورت حضوری در حالی به لواندوفسکی اهدا شد که دو رقیب اصلی او لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به صورت مجازی و از طریق لینکی ویدیویی در مراسم حضور داشتند.

در سالهای گذشته این جایزه همیشه بین رونالدو و مسی دست به دست می‌شد و تنها سالی که این جایزه از دست آنها درآمد سال ۲۰۱۸ بود که لوکا مودریچ فاتح آن شد. حالا یک بار دیگر جایزه نه به رونالدو یا مسی بلکه به رابرت لواندوفسکی تعلق می گرفت.

چهره سرد و سنگی رونالدو و ژست ناراحت او بعد از اعلام تعلق جایزه به لواندوفسکی

نکته جالبی که از دید رسانه‌ها پنهان نماند این بود که مسی بعد از اعلام نام لواندوفسکی برای او خوشحال به نظر می‌رسید ولی از چهره و واکنش اولیه رونالدو مشخص بود که او از شنیدن خبر تعلق گرفتن جایزه به لواندوفسکی اصلاً خوشحال نیست.

رونالدو که تصاویرش از طریق لینک ویدیویی پخش می‌شد در حالی دیده شد که با صورتی اخم‌آلود و چهره‌ای سرد و سنگی مقابل دوربین نشسته بود و دستهای خود را به سینه زده بود.

بعد از آنکه فرانس فوتبال اعلام کرد امسال به دلیل اپیدمی کرونا جایزه توپ طلا را اهدا نخواهد کرد رونالدو شانس رسیدن به لیونل مسی و فتح ششمین توپ طلا را از دست داد و به همین علت همه امید خود را به جایزه The Best بسته بود و شاید به همین علت بود که از شنیدن نام لواندوفسکی به عنوان فاتح این جایزه اصلاً خوشحال نشد. این در حالی بود که پیش از مراسم هم اکثر کارشناسان معتقد بودند جایزه بهترین بازیکن سال در این دوره نصیب لواندوفسکی خواهد شد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو روبرت لواندوفسکی بایرن مونیخ یوونتوس