نارضایتی در رختکن فرانسه از کیلیان امباپه

کیلیان امباپه این روزها سوژه شماره یک شایعات نقل و انتقالات است، در حالی که از روز گذشته در کمپ تیم ملی فرانسه حضور دارد....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه به فاصله کمتر از ۲۴ ساعت تا پایان نقل و انتقالات تابستانی در پی اس جی ماندنی خواهد بود و تنها یک معجزه او را راهی رئال می کند. مذاکرات رئال و پی اس جی دیروز به بن بست خورد و پس از اینکه باشگاه پاریسی به دومین پیشنهاد رئال هم پاسخی نداد، همه چیز منتفی شد.

امباپه دو روز پیش در بازی پی اس جی برابر رنس تک ستاره تیمش بود و موفق به زدن دو گل شد تا نشان دهد شایعات تمرکز او را به هم نزده است. او دیروز در کمپ تیم ملی فرانسه حضور یافت تا خود را برای بازی های مقدماتی جام جهانی قطر مهیا کند.

نشریه اکیپ امروز گزارش داد که برخی ملی پوشان فرانسه از حواشی پیرامون امباپه و نیز برخی رفتارهای او گلایه مند هستند. در جریان یورو ۲۰۲۰ همین اختلافات بود که باعث شد فرانسه ضربه ببیند و در یک چهارم نهایی توسط سوئیس حذف شود. اختلافات علنی بین امباپه و ژیرو یکی از این مسائل حاشیه ای در اردوی فرانسه بود.

ژیرو به اردوی اخیر دعوت نشده تا مشخص شود که دیدیه دشان سرمربی فرانسه ترجیح می دهد از بین امباپه و ژیرو تنها یک نفر در تیم ملی حاضر باشد. غیبت ژیرو به نفع کریم بنزما نیز تمام شده است چرا که او هم هرگز رابطه خوبی با ستاره حال حاضر میلان نداشت.

همچنین ملاقات امباپه با رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه و ابراز گلایه او از انتقادات رسانه ها و احتمالا ژیرو نیز بازخوردی منفی در رختکن تیم ملی فرانسه داشته است.

تگ ها


الیویه ژیرو کیلیان امباپه تیم ملی فرانسه پاری سن ژرمن رئال مادرید