نارضایتی محمد صلاح و قصد لیورپول برای فروش او

همبازی سابق محمد صلاح در تیم ملی مصر می‌گوید صلاح از شرایط خود در لیورپول ناراضی است و باشگاه هم به فروش او فکر می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمد ابوطریقه ستاره سابق تیم ملی مصر که سابقه هم‌تیمی بودن با محمد صلاح در تیم ملی کشورش را دارد می‌گوید صلاح این روزها از شرایطش در لیورپول راضی نیست و از آن طرف هم باشگاه به جای اینکه به دنبال راضی کردن صلاح باشد تصمیم گرفته امکان فروش او را بررسی کند.

ابوطریقه در مصاحبه با شبکه بی‌این می‌گوید صلاح بیش از هر چیز به دلیل اینکه در دیدار اخیر لیورپول با مایتلند دانمارک در لیگ قهرمانان بازوبند کاپیتانی به او داده نشده بود ناراحت است اما البته ناراحتی او دلایل دیگر و مهمتری هم دارد.

این ستاره سابق مصری در این باره گفت: " من با صلاح تماس گرفتم و درباره شرایطش در لیورپول با او حرف زدم. صلاح ناراضی است اما این هیچوقت روی عملکرد او در میدان تاثیر منفی نمی گذارد".

ابوطریقه در ادامه اضافه کرد: " من می دانم که صلاح در لیورپول ناراحت است. او دلایل این ناراحتی‌اش را به من گفت ولی صحبتهایش رازهایی پیش من هستند و من نمی توانم به صورت عمومی درباره آنها صحبت کنم. یکی از مسائلی که صلاح را عصبانی کرده این بوده که در بازی با مایتلند کاپیتان تیم نشده".

بیشتر بخوانید:

محمد صلاح: رئال و بارسا؟ کسی چه می‌داند

گل ثانیه 50 لیورپول به میتیلند توسط محمد صلاح

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال