ناصحی: مطمئنم رحمتی موفق می‌شود

مربی جدید شهرخودرو می گوید که با توجه به تغییرات زیاد در ترکیب این تیم، باید به رحمتی زمان داده شود....

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا ناصحی کاپیتان سابق تیم های ابومسلم و شهرخودرو که فصل گذشته به عنوان بازیکن در تیم گل ریحان البرز توپ می زد، با تصمیم رحمتی به کادرفنی تیم شهرخودرو اضافه شد.


ناصحی درخصوص شرایط شهرخودرو گفت: شرایط تیم خوب است و در حال پیشرفت هستیم. بعد از بازی های آسیایی که فرصت کوتاهی برای استراحت داشتیم، یک اردوی ۱۲ روزه در تهران برگزار کردیم و فردا سومین بازی دوستانه را برگزار خواهیم کرد. در مجموع اردوی خیلی خوبی بود. در این مدت آقای رحمتی و کادرفنی برای هماهنگی تیم تمام تلاششان را کردند.


وی ادامه داد: با توجه به اینکه تیم ما تغییرات زیادی داشتیم و بازیکنانی به ما اضافه شده اند، قطعا تیم نیاز به زمان دارد تا بتوانیم به هماهنگی کامل برسیم ولی به نظر من بازیکنانی که در اختیار داریم دوست دارند خیلی پیشرفت کنند و امیدوارم خیلی زود به هماهنگی که مدنظر آقای رحمتی است، برسیم.


ناصحی در مورد بازگشت دوباره به مشهد، این بار به عنوان مربی گفت: قطعا کار کردن در کادرفنی آسان نیست و سختی های خاص خودش را دارد. با توجه به حضور آقای رحمتی و کادرفنی خوبی که در اختیار داریم، اینکه اعضای کادرفنی از دوستان من هستند، یادگیری کار مربیگری را برای من آسان تر کرده است ولی اولویت من موفقیت آقای رحمتی و تیم شهرخودرو است که می تواند مردم مشهد را خوشحال کند.
کاپیتان سابق شهرخودرو در مورد کار کردن با رحمتی گفت: من قصد داشتم به بازی کردن ادامه دهم و با تیم شهر خودم فوتبالم را تمام کنم ولی پس از صحبت هایی که با آقای رحمتی کردم، به کادرفنی اضافه شدم تا بتوانم کمک کنم. من با رحمتی رفاقت ۱۰ ساله دارم و مطمئنم که ایشان موفق خواهند شد. برای من خیلی سخت بود که بازی نکنم ولی پس از صحبت هایی که با آقایان حمیداوی و رحمتی داشتم و پیشنهادی که به من دادند، درک این موضوع که فوتبال بازی نکنم را برای من آسان تر کرد.


وی درباره بازی هفته نخست در مقابل ماشین سازی گفت: دیدار با ماشین سازی بازی آسانی نیست. آنها یک تیم جوان و با انگیزه هستند و با تام توان مقابل ما قرار می گیرند. ما در شهر خودمان بازی می کنیم. قطعا با تمام تمرکز و حداکثر توان وارد زمین می شویم تا بتوانیم ۳ امتیاز اولین بازی را کسب کنیم.


ناصحی درباره جدا شدن تعداد زیادی از بازیکنان شهرخودرو گفت: بازیکنان زیادی از ما جدا شده اند و طبیعی است که مدتی زمان ببرد تا تیم ما به هماهنگی برسد. در مدت برگزاری ۱۲ روزه اردو، کادرفنی خیلی تلاش کرد تا زمان به هماهنگی رسیدن بازیکنان را کم کند. هواداران مشهدی می دانند این تغییرات زمان می برد و صبور بودن هواداران می تواند به ما کمک کند تا زودتر به آن چیزی که مدنظر آقای رحمتی است برسیم.

تگ ها


محمد رضا ناصحی دسته یک گل ریحان البرز