ناصحی: مقابل سپاهان محکوم به بردیم

کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با توجه به اینکه در بازی اول نتوانستیم پیروز شویم در مشهد محکوم به بردیم ......

کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با توجه به اینکه در بازی اول نتوانستیم پیروز شویم در مشهد محکوم به بردیم.

به گزارش مدال رضا ناصحی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دیدار حساس این هفته تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: مطمئناً بازی راحتی را پیش رو نداریم، چرا که سپاهان یک تیم ریشه دار و همیشه مدعی است که این فصل هم به خوبی تقویت شده است، اما ما در این بازی محکوم به برد هستیم از این جهت که در بازی اول دو امتیاز از دست دادیم و در مشهد با سپاهان بازی می کنیم.

وی افزود: مقابل سپاهان از هر نظر محکوم به بردیم و می خواهیم از همین ابتدای لیگ در نتیجه گیری ثبات داشته باشیم. در حال حاضر تمام تمرکز بازیکنان ما روی بازی پیش رو است و پیروزی در این مسابقه می تواند از نظر روحی و روانی نیز کمک زیادی به تیم کند.

کاپیتان پدیده درباره مشکلات مالی مجموعه پدیده، خاطرنشان کرد: همه ما از شرایط مجموعه پدیده با خبر هستیم و از این رو با باشگاه در حال تعاملیم. خوشبختانه مدیریت باشگاه از زمانی که روی کار آمده سعی کرده به قول هایی که به بازیکنان داده است عمل کند و تا الان هم این طور بوده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا همبازیانش از عدم پرداخت پول توسط باشگاه ناراضی هستند، تصریح کرد: همان طور که گفتم بازیکنان ما شرایط باشگاه را درک کرده و در این چند سال همواره در تعامل با باشگاه بوده اند. تا حالا پیش نیامده که مشکلات مالی بخواهد روی عملکرد فنی ما تأثیر بگذارد و این را هم می دانیم که پرداختی دیر یا زود انجام خواهد شد. در حال حاضر هم باشگاه قول داده به زودی و ظرف چند روز آینده پرداختی به بازیکنان داشته باشد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو فوتبال