ناصری: باید از بزرگان تاریخ باشگاه استقلال رخصت بگیرم

محمدرضا ناصری، دروازه‌بان پیشین تیم‌های مشهدی سیاه‌جامگان و پدیده گفت: حسینی برای رسیدن به جایگاه فعلی‌اش خیلی سختی کشید و من هم می‌خواهم از او الگوبرداری کنم و این سختی‌ها را با جان بخرم....

به گزارش مدال، محمدرضا ناصری در واکنش به صحبت‌های جواد زرینچه و بحث قطعی شدن حضورش در استقلال گفت: من از لحاظ فنی مورد تأیید استراماچونی و بهزاد غلامپور قرار گرفتم و باید از اعتماد آنها تشکر کنم. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به‌زودی قراردادم را با استقلال امضا می‌کنم.

وی با ابراز خوشحالی از حضور در تیم استقلال خاطر نشان کرد: باید از بزرگان تاریخ باشگاه استقلال و همچنین دروازه‌بان‌های بزرگی که پیراهن این تیم را بر تن کرده‌اند، رخصت بگیرم. استقلال گلرهای بزرگی مثل مرحوم ناصر حجازی، سیدمهدی رحمتی، وحید طالب‌لو و ... داشته است و من هم جا پای این بزرگان می‌گذارم.

ناصری در مورد رقابتی که با سیدحسین حسینی خواهد داشت، بیان کرد: من در تیم‌های ملی پایه با حسینی همبازی بودم و رفاقت خوبی با هم داریم. دوستی ما دیرینه است و من از گذشته شاهد تلاش‌های این دروازه‌بان بوده‌ام. حسینی برای رسیدن به جایگاه فعلی‌اش خیلی در فوتبال سختی کشید و من هم می‌خواهم از او الگوبرداری کنم و این سختی‌ها را با جان بخرم. امیدوارم که روزهای خوبی را در استقلال تجربه کنم.

ناصری پیش از این در گفت و گویی کوتاه خبر توافقش با استقلال را تایید کرده بود.

بیشتر بخوانید:

ناصری: تا دو روز دیگر قراردادم با استقلال امضا می شود

تگ ها


باشگاه استقلال دروازه‌بان جدید استقلال محمدرضا ناصری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال