ناصر ابراهیمی: انتظارات از تیم امید، بیهوده بالاست

کارشناس فوتبال ایران گفت: اینکه بخواهیم انتظار بالایی برای صعود فوتبال امید ایران به المپیک داشته باشیم بیهوده است....

ناصر ابراهیمی در گفتگو  با مدال درباره نتایج تیم فوتبال امید ایران در دو بازی ابتدایی مرحله گروهی انتخابی المپیک 2020 توکیو گفت: باید ببینیم چه محصولی را کاشته ایم که انتظار برداشت مناسب و ایده آل هم داریم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران افزود: وقتی یک تیم در طول یک سال، سه مربی عوض می کند و اردوهای نامنظم می رود معلوم است شرایط خوبی برای مسابقات بزرگ ندارد.

وی یادآور شد: کار با بازیکنان تیم های پایه به مراتب سخت تر از بازیکنان بزرگسال است. آنها غیر از درک فنی نیازمند اتحاد، همدلی و غرور تیمی هستند. باید آنها را از بازی های انفرادی دور کرد تا بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

ابراهیمی درباره حضور حمید استیلی در راس کادر‌فنی تیم امید گفت: او مدیریت خوبی دارد. زحمات زیادی هم کشیده است اما بازیکنان جوان نیاز به اردوهای بلند مدت برای هماهنگی داشتند. نمی توانیم انتظار داشته باشیم چون استعداد فوتبالی بازیکنان و همچنین توانایی فیزیکی آنها بالاست پس از بقیه جلوتر هستیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان یک ایرانی آرزو می کنم به المپیک برویم اما بعید می دانم. دلیلش هم مشخص است چون چیزی نکاشتیم که درو کنیم.

بیشتر بخوانید:

استیلی: بازیکنان با اشتباهات زیاد وظایف‌شان را فراموش کردند

 

 

تگ ها


تیم ملی امید ناصر ابراهیمی حمید استیلی ایران فوتبال