ناطقی: اظهارات شهربانو منصوریان کذب محض است

نایب رئیس امور بانوان فدراسیون ووشو گفت: صحبت‌هایی که شهربانو منصوریان در فضای مجازی مطرح می‌کند، اساساً کذب و دروغ است....

وی با بیان اینکه تمامی مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو در شرایط عادلانه برگزار شده است، یادآور شد: این ورزشکار مدعی است که  سهیلا منصوریان سه بار متوالی مریم هاشمی را شکست داده است که چنین چیزی به هیچ عنوان حقیقت ندارد و یک دروغ بزرگ است. تمامی ارکان فدراسیون نیز شاهد این امر هستند.

نایب رئیس امور بانوان فدراسیون ووشو افزود: تمامی فیلم‎‌های بازی‌‌ها توسط بهترین داوران ووشوی کشور بررسی و بازبینی و براساس قوانین بین‌المللی تصمیم نهایی و فنی درباره این دیدار گرفته شده است. در نهایت هم سهیلا منصوریان بازنده این مسابقه اعلام شد. حتی شهربانو منصوریان بعد از شکست خواهرش به تیم داوری توهین کرد و تمامی داوران و هیئت ژوری تقاضای برخورد انضباطی با او را داشتند.

وی ادامه داد: اینکه منصوریان دائماً در مورد دوپینگ مریم هاشمی صحبت می‎کند و می‎گوید او با دوپینگ راهی مسابقات جهانی شده هم دروغ است، زیرا پیش از مسابقات انتخابی تیم ملی از مریم هاشمی توسط نادو تست گرفته شد که نتیجه آن منفی بود. متأسفانه پس از پایان مسابقات جهانی و هنگامی که مجدداً از هاشمی تست دوپینگ گرفته شد، نتیجه آن مثبت اعلام شد.

نایب رئیس امور بانوان فدراسیون ووشو گفت: فدراسیون ووشو طی این سال‎ها همواره با سعه صدر با این ورزشکار رفتار کرده و از اشتباهات بزرگ و کوچک مکرر او عبور کرده است، اما این ورزشکار نه تنها در مسیر درست قرار نگرفته است، بلکه به اشتباهات عدیده خود نیز ادامه می‎دهد. موارد زیادی از تخلفات ایشان مطرح شده و مستندات آن نیز موجود است که شاید اعلام آن در رسانه‌ها و اطلاع افکار عمومی عواقب سنگینی حتی در زندگی شخصی این ورزشکار داشته باشد. در صورت ادامه رفتارهای این ورزشکار، شاید درباره این تصمیم، تجدیدنظر صورت بگیرد.

ناطقی خاطر نشان کرد: سؤالم اینجاست که اگر قصد و غرضی در کار بود و بنا بود این خواهران به مسابقات اعزام نشود، چگونه الهه و شهربانو باهم به مسابقات رفتند؟ اگر شرایط انتخابی‎ها عادلانه نبوده است، طبیعتاً برای این دو هم چنین شرایط و اعزام آنها نیز ناعادلانه بوده و در حق دیگر ورزشکاران اجحاف شده است! هر سه خواهر محصول قهرمان‌پروری همین فدراسیون هستند. شهربانو منصوریان که از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ در تمامی اعزام‌ها حضور داشته است؛ آیا درست است که بگوید فدراسیون در حق بقیه اجحاف کرده است!؟

وی افزود: به نظر می‎‌رسد شهربانو منصوریان با توجه به اینکه به اتمام ورزش قهرمانی‌اش نزدیک شده است، سعی دارد با ایجاد حاشیه و پروپاگاندا نگاه‌ها را به سوی خودش بازگرداند تا به فراموشی سپرده نشود. به نظرم او با تمام این مسائل و حواشی تلاش می‎کند که اقدامات مربوط به مهاجرت احتمالی خود را تسریع کند. در غیر این صورت هیچ دلیل منطقی برای این رفتار عجیب و دور از شأن این ورزشکار وجود ندارد. آنهم در شرایطی که یکی دو سال از این ماجرا زمان گذشته است.

ناطقی در پایان تأکید کرد: منصوریان فراموش نکند که تمام چیزی‌هایی که امروز دارد را مدیون ورزش ووشو و فدراسیون ووشوست. او فراموش نکند هرچقدر هم که ورزشکار بزرگی باشد، باز هم از ووشو و پیراهن مقدس تیم ملی بزرگ‌تر نیست. فراموش نکند شرایط مناسبی که برایش در کشور و نظام مقدس ایران فراهم شده است، به سبب لطف خدا، تلاش‌های خودش و حمایت‎های همیشگی فدراسیون ووشو بوده است.

تگ ها


شهربانو منصوریان ووشو