ناظران ویژه فدراسیون برای جلوگیری از تخلف

فدراسیون فوتبال قصد دارد در راستای سلامت سازی فوتبال نظارت ویژه‌ای روی مسابقات در رده‌های مختلف داشته باشد....

به گزارش "ورزش سه"، لیگ‌های ایران در رده‌های مختلف طی هفته‌های اخیر با حواشی مختلفی همراه بوده اند و در این راستا فدراسیون فوتبال با همکاری دستگاه قضایی قصد دارد نظارت ویژه‌ای روی مسابقات دنبال کند.

منصور قنبرزاده درباره حواشی اخیر و نظارت بیشتر روی مسابقات و اتفاقات فوتبال اینطور توضیح داده است: با توجه به شرایط به وجود آمده درباره مباحث داوری، کارگروهی تحت مدیریت دبیرکل با حضور روسای رکن قضایی مستقل فدراسیون، نمایندگان سازمان لیگ و سرپرست دپارتمان‌ داوری تشکیل شد. مقرر شد در ادامه لیگ ناظرین ویژه‌ای برای مسابقات تعیین شود تا تمام موارد را زیر نظر بگیرند. حتی در لیگ‌های یک و دو هم در مسابقاتی که در بحث صعود و سقوط تیم‌ها تاثیرگذار هستند این نظارت ویژه وجود خواهد داشت. هم چنین تصمیم گرفته شد که مسائل جانبی از جمله اقدامات و فعالیت‌ها در فضای مجازی هم زیر نظر گرفته مشود و با مقامات امنیتی و پلیس فتا و تمام مسوولان مربوطه هماهنگ شده مسائل خارج از مسائل زمین فوتبال هم رصد شود. 

وی با اشاره به این موضوع که پرونده‌های مختلفی در دستور بررسی این نهاد قرار گرفته، گفت: اگر در نقطه ای موضوع خاصی به وجود بیاید قطعا برخورد قاطع انجام می‌شود و پرونده افراد به مراجع ذی‌صلاح ارجاع داده می‌شود. اخیرا هم مواردی بوده و پرونده‌هایی به کمیته اخلاق برای رسیدگی فوری ارائه شده است که چون هنوز به صدور حکم ختم نشده از اطلاع رسانی درباره آن فعلا معذور هستیم.

تگ ها


فدراسیون فوتبال