ستاره اسبق جهان ناظر فیفا برای پرونده ورود زنان به استادیوم‌های ایران

ژورکائف ستاره اسبق تیم‌ملی فوتبال فرانسه به عنوان ناظر ویژه فیفا به ایران می‌آید، تا حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را تأیید کند....

ژورکائف ستاره اسبق تیم‌ملی فوتبال فرانسه به عنوان ناظر ویژه فیفا به ایران می‌آید، تا حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را تأیید کند.

به گزارش مدال، فیفا هیئتی را به ایران خواهد فرستاد تا از حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای بازی تیم‌های ملی ایران و کامبوج در دور دوم بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2022 اطمینان حاصل کنند.

این بازی قرار است دهم اکتبر (18 مهر) در ورزشگاه آزادی برگزار شود و هیئتی از فیفا که در رأس آنها یوری ژورکائف قهرمان سابق تیم ملی فرانسه قرار دارد، بر این بازی نظارت خواهد داشت.

مقامات فیفا روز 19 سپتامبر با مدیران فوتبال ایران در خصوص روند آماده‌سازی مصاف تیم‌های ملی ایران و کامبوج ملاقاتی داشتند و بعد از آن جانی اینفانتینو رئیس فیفا اعلام کرد که به او اطمینان خاطر داده شده که زنان برای تماشای این بازی به ورزشگاه خواهند رفت و حالا فیفا قصد دارد از این موضوع اطمینان حاصل کند.

بیشتر بخوانید:

تاکید وزیر ورزش به حضور بانوان در بازی ایران و کامبوج

تگ ها


حضورــبانوان‌ــدرــورزشگاه‌ها ورود بانوان به استادیوم ورود بانوان به ورزشگاه حضور بانوان در ورزشگاه ‌ورود زنان به ورزشگاه فوتبال