ناظم الشریعه: با بازیکن جوان به مصاف ازبکستان می رویم

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: با بازیکن جوان آخرین اردوی خود را تهران برگزار می کنیم و سپس راهی ازبکستان می شویم....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، سید محمد ناظم الشریعه در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال و اعزام این تیم به ازبکستان اظهار داشت: طبق هماهنگی کمیته فوتسال قرار است با تیم ملی ازبکستان دو بازی دوستانه داشته باشیم و به همراه تیم ملی فوتبال با یک پرواز چارتر به آن کشور می‌‌رویم . البته طبق تصمیم کادر فنی با تیم جوان به این رقابت ها می رویم. سعی داریم نفرات نهایی به جام ملت‌های آسیا را از همین جوانان انتخاب کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: جا دارد از داود پرهیزکار ریاست کمیته فوتسال قدردانی کنم که توانسته با توجه به شرایط سخت شیوع ویروس کرونا  برای تیم ملی بازی دوستانه‌‌‌ای قبل از جام ملت‌ها  با تیم ملی ازبکستان در نظر بگیرد واقعا در این شرایط، برگزاری بازی تدارکاتی خیلی سخت بود و کشورها مخالفت می‌‌‌‌کنند.

ناظم الشریعه گفت: آخرین اردوی خود را قبل از اعزام به ازبکستان از ۱۲ مهر در کمپ تیم‌های ملی برگزار می‌کنیم و نفرات دعوت شده به این اردو علیرضا رفیعی ،مسلم اولاد قبا،فرهاد توکلی ،مهدی کریمی ،علیرضا عسکری ،میثم خیام ،اصغر حسن زاده ،محمدرضا سنگ سفیدی ،علی ابراهیمی ،سالار آقا پور،طاها نعمتیان ،سپهر محمدی ،محمد شجری ،مسعود محمدی هستند.

بیشتر بخوانید:

دنبال پیدا کردن اسپانسر برای اعزام تیم ملی فوتسال به کویت هستیم

تیم فوتسال ملی حفاری اهواز تمرینات خود را آغاز کرد

 

 

تگ ها


محمد ناظم الشریعه تیم ملی فوتسال فوتسال