ناظم الشریعه: به دلیل خستگی به ایتالیا باختیم

تیم ملی فوتسال ایران بعد از پیروزی در برابر ایتالیا با ننتیجه ۶-۴ در بازی دوم با این تیم در شهر میلان با نتیجه ۴-۳ شکست خورد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سید محمد ناظم الشریعه در  خصوص نتیجه به دست آمده در بازی دوم به سایت فدراسیون فوتبال گفت:  بازی دوم مقابل تیم قدرتمند ایتالیا بسیار نزدیک بود و بازی را به خستگی بازیکنان جوان واگذار کردیم. جوانانی که به ترکیب و شاکله تیم ملی فوتسال ایران اضافه شدند تحمل فشار بازی های سنگین را ندارند. ما در طول دو روز دو بازی سنگین داشتیم که افت ما در بازی دوم دلیلش فقط خستگی بود.از سوی دیگر سپهر محمدی سنگربان ما نیز در نیمه اول مصدوم شد و پس از آن گل های آسانی دریافت کردیم. اما در ۶ دقیقه آخر بازی با power play به دروازه ایتالیا فشار آوردیم و حتی در این سیستم به گل هم رسیدیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: از تمام بازیکنان راضی هستم و در این بازی تا حدودی تدارکاتی به اهداف مد نظرمان رسیدیم. بازیکنان جوان تیم ما تا حالا شرایطی به این سختی و پر فشاری را تحمل نکرده بودند و برخی برای اولین بار بود که از ایران خارج می شدند اما بازیکنان با تجربه ما به راحتی با فشار دو بازی در دو روز کنار آمدند و من از همه راضی هستم.

سید محمد ناظم الشریعه در خصوص میزبانی ایتالیایی ها و هم چنین رویارویی دو تیم در تهران هم توضیح داد و گفت: میزبانی ایتالیایی ها از ما مطلوب بود و آنها از امکانات مناسبی بهره می برند و سالنی که در آن بازی کردیم حرفه ای بود. قرار شد ایتالیایی ها هم به ایران بیایند و در آینده ای نزدیک ارتباط فوتسال ایران و ایتالیا افزایش یابد. ما امروز عازم میلان خواهیم شد تا از آنجا به دوحه و سپس به تهران بیاییم.

تگ ها


فوتسال محمد ناظم الشریعه تیم ملی فوتسال