ناظم‌الشریعه: بیشتر بازیکنان از ترس زلزله تا صبح نخوابیدند!

سرمربی تیم ملى فوتسال کشورمان گفت که اعضای این تیم، شب گذشته تا پاسی از شب به علت زلزلههای متوالی چین تایپه، بیدار بودند ......

سرمربی تیم ملى فوتسال کشورمان گفت که اعضای این تیم، شب گذشته تا پاسی از شب به علت زلزله‌های متوالی چین تایپه، بیدار بودند.
سید محمد ناظم‌الشریعه درباره پیروزی 5 بر 3 و سخت تیم ملی فوتسال ایران مقابل عراق در آخرین دیدار مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا، به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم (پویا) گفت: هربازی شرایط خاص خودش را دارد. عراق در این مسابقه بسیار باانگیزه ظاهر شد و ما هم باید از شرایط بازیکنان خود مراقبت می‌کردیم. حواس‌مان به دیدارهای بعدی بود و مواظب بودیم که آنها اخطار نگیرند یا مصدوم نشوند. خدا را شکر در این مسابقه به پیروزی رسیدیم و به عنوان سرگروه به یک‌چهارم نهایی صعود کردیم.
وی درباره دیدار فردای ملی‌پوشان کشورمان با تایلند در دور یک‌چهارم نهایی اظهار داشت: روی کاغذ احتمال رویارویی با تایلند در این مرحله بسیار کم بود. این بازی هم شرایط خود را دارد، اما مشکلی نیست. اگر بازیکنان ما سالم باشند و تمرکز خود را حفظ کنند، می‌توانیم هر حریفی را شکست دهیم. 
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مورد زلزله‌های پیاپی و شدید در چین تایپه تصریح کرد: ما تا ساعت 3 صبح زلزله درگیر زلزله بودیم. چند زلزله شدید در چین تایپه آمد که برای مردم این کشور عادی است.  این اتفاق اما برای ما غیرعادی بود و بیشتر بازیکنان تا صبح نخوابیدند.
ناظم‌الشریعه در پاسخ به این پرسش که آیا وضعیت غذایی اعضای تیم ملی بهتر شده است یا خیر، خاطرنشان کرد: وضعیت ما از ابن لحاظ هیچ تغییری نکرده و اتفاق خاصی در این زمینه نیفتاده است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال