ناظم الشریعه: حرف‌هایم گوش شنوایی نداشت

سید محمد ناظم الشریعه در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا چین تایپه گفت: همانطور که اطلاع دارید تا به امروز ما بازیهای تدارکاتی زیادی برگزار کردیم و در روز گذشته دو بازی تدارکاتی با تیم ملی فوتبال آذربایجان در باکو برگزار کردیم که یک بازی با تساوی و یک بازی هم به پیروزی رسیدیم ......

سید محمد ناظم الشریعه در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا چین تایپه گفت: همانطور که اطلاع دارید تا به امروز ما بازی‌های تدارکاتی زیادی برگزار کردیم و در روز گذشته  دو بازی تدارکاتی با تیم ملی فوتبال آذربایجان در باکو برگزار کردیم که یک بازی با تساوی و یک بازی هم به  پیروزی رسیدیم.

وی در ادامه گفت: من بارها در مصاحبه‌های خودم اعلام کردم که برنامه‌ریزی لیگ برتر ما مناسب نیست و این برنامه ریزی می تواند فشار زیادی به تیمها به خصوص بازیکنان تیم ملی وارد کند اما حرف‌های من هیچ وقت گوش شنوایی نداشت  و حتی  عده ای می گفتند مشکلی نیست من بارها در رابطه با این موضوع  تذکر دادم که از نظر علمی و پزشکی صحیح نیست  که بازیکنان تیم ملی را بدون ریکاوری  مستقیم وارد بازی های تدارکاتی تیم ملی کنیم که همیشه با حرفهای من به نحوی مخالفت می شد که امروز باید بگوییم نتیجه اون مخالفتها را باید تیم ملی تاوانش را بدهد.

 سرمربی تیم ملی گفت: شما می‌بینید که در حال حاضر اکثر  بازیکنان تیم ملی مصدوم هستند و در صورتی که مصدومیت آنها در روز یکشنبه یا دوشنبه مشخص نشود ما نمی‌توانیم در بازی‌های آسیایی چین  تایپه از آنها استفاده کنیم.

ناظم الشریعه گفت در آذربایجان در همان ابتدا بازی با آذربایجان احمد اسماعیل‌پور مصدوم و به دلیل مصدومیت به ایران برگشت و در ادامه اصغر حسن‌زاده، حمید احمدی ، سنگ سفیدی  تمام این بازیکنان مصدوم و وضعیت مشخصی ندارند و منتظر پزشک تیم هستیم که نتیجه نهایی را به کادر فنی اعلام کنند.

 وی در آخر گفت امیدوارم  سازمان لیگ حداقل برای سال آینده یک برنامه ریزی بهتری نسبت به امسال داشته باشند که لیگ را فشرده برگزار نکنند تا تیم‌ها فشار زیادی وارد نشود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال