ناظم الشریعه: ما از روز اول به دنبال پاداش نبودیم

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: مدال طلای فوتسال در جدول مسابقات دو طلا محسوب می شود ......

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: مدال طلای فوتسال در جدول مسابقات دو طلا محسوب می شود.البته ما اصلا به دنبال این پاداش ها از روز اول نبودیم و فقط به خاطر عشق به ایران و خوشحال کردن دل مردم پای در این مسابقات گذاشتیم.

به گزارش مدال به نقل از سیدمحمد ناظم الشریعه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پاداش های تیم ملی فوتسال بعد از قهرمانی در بازی های داخل سالن آسیا که از طرف کمیته ملی المپیک باید پرداخت شود، گفت: از روز اول و قبل از این بازی ها کادر فنی و بازیکنان تیم ملی با همدیگر هم قسم شده بودند فقط به دنبال قهرمانی در این مسابقات باشند که خدا را شکر موفق شدیم و توانستیم دل مردم ایران را کمی خوشحال کنیم.

وی در ادامه گفت: بعد از قهرمانی تیم ملی در این مسابقات پاداش 600 دلاری که باید از طرف  کمیته ملی المپیک برای هر قهرمانی پرداخت شود  این پاداش برای فوتسالیستها به 300 دلار کاهش یافت در صورتیکه قهرمانان دیگر 600 دلار گرفته بودند.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: مدال طلای فوتسال در جدول مسابقات دو طلا محسوب می شود.البته همانطور که من گفتم ما اصلا به دنبال این پاداش ها از روز اول نبودیم و فقط به خاطر عشق به ایران و خوشحال کردن  دل مردم پای در ایسن مسابقات گذاشتیم.

ناظم الشریعه گفت: شما ببینید این حرکت کمیته ملی المپیک یک نوع بی احترامی و بی ارزش قرار دادن  قهرمانی فوتسال است. تیم ملی فوتسال 15 روز در ترکمنستان حضور داشت و در این مدت 6 بازی سنگین انجام داد. فرق بین فوتسالیست ها و دیگر قهرمانان ملی در چیست؟ بازیکنان ما 15 روز از خانواده هایشان دور بودند و فکر نکنم سایر تیمها این همه در این مسابقات حضور داشتند.

وی گفت: الان هم ما به این موضوع پاداش ها اعتراضی نداریم و فقط گفتیم  این مبلغ را نمی خواهیم و قهرمانی و زحمات بچه ها را بی ارزش نکنند. همه از تیم ملی فوتسال توقع قهرمانی داشتند حتی سلطانی فر وزیر ورزش که عالی ترین مقام ورزشی کشور است در  ترکمنستان حضور و این انتظار را از تیم ملی داشت. و مطمعنم وزیر ورزش از این جریانات اطلاعی ندارد البته این پاداش ربطی به فدراسیون فوتبال ندارد.

وی در پاسخ به سوالی که تمرینات تیم ملی فوتسال  برای بازیهای مقدماتی جام ملتها که قرار است در تبریز برگزار شود مجددا از کی شروع می شود گفت: لیگ ما تا دو هفته دیگر ادامه دارد و تمرینات ما از 19 مهرماه در تبریز شروع  می شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال