ناظم‌الشریعه: هدفمان از حضور در تورنمنت اسلواکی حفظ آمادگی بود نه قهرمانی

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:هدفی که از روز اول کادر فنی در این تورنمنت دنبال میکرد آماده نگه داشتن تیم ملی بود و برای ما پیروزی و قهرمانی مهم نبود ......
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:هدفی که از روز اول کادر فنی در این تورنمنت دنبال میکرد آماده نگه داشتن تیم ملی بود و برای ما پیروزی و قهرمانی مهم نبود ...

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:هدفی که از روز اول کادر فنی در این تورنمنت دنبال می‌کرد آماده نگه داشتن تیم ملی بود و برای ما پیروزی و قهرمانی مهم نبود.

 

به گزارش مدال سیدمحمد ناظم‌الشریعه بعد از قهرمانی در تورنمنت سه جانبه فوتسال به میزبانی کشور اسلواکی گفت: خدا را شاکرم توانستیم مثل تورنمنت‌های قبلی قهرمانی را کسب و دل مردم ایران را بار دیگر شاد کنیم. قهرمانی‌های تیم ملی فوتسال متعلق به مردم ایران است.

وی در ادامه گفت: بعد از لغو بازی با برزیل و تورنمنت قزاقستان تیم ملی تصمیم گرفت که در تورنمنت اسلواکی شرکت کند. البته ما با کمترین تمرین راهی این تورنمنت شدیم و زمان مناسبی برای تمرین و هماهنگی تیم در اختیار نداشتیم و از طرف دیگر لژیونرهای تیم ملی در یکی دو هفته قبل از برگزاری این تورنمنت به ما اضافه شدند.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در این تورنمنت در بازی اول به خوبی توانستیم رقیب دیرینه خود روسیه را با نتیجه ۵ بر ۴ شکست دهیم. این تیم همیشه درجدول رنکینگ دنیا بالای سر ما بود. بعد از شکست و قهرمانی در این تورنمنت توانستیم یک پله در دنیا صعود کنیم.

ناظم‌الشریعه افزود: در بازی دوم مقابل تیم جوان و بی‌تجربه اسلواکی قرار گرفتیم و ما شناخت کافی از بازیکنان این تیم نداشتیم. البته در این مسابقه کنترل بازی در دست تیم ایران بود اما به خوبی نتوانستیم از موقعیت‌هایی که به دست آوردیم استفاده کنیم و این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. درست است ما با یک پیروزی و یک تساوی با چهار امتیاز قهرمانی شدیم اما هدفی که از روز اول کادر فنی در این تورنمنت دنبال می‌کرد آماده نگه داشتن تیم ملی بود و برای ما پیروزی و قهرمانی مهم نبود. همانطور که گفتم مهم آمادگی تیم ملی بود.

وی گفت: امیدوارم بتوانیم همیشه برنامه‌ریزی‌های منظم و بهتری برای تیم ملی داشته باشیم و جا دارد از بازیکنانم که واقعاً تلاش و زحمت بسیاری در تیم ملی می‌کشند و صحبت‌های کادر فنی را در زمین اجرا می‌کنند و همچنین از مربیان باشگاه‌ها که بازیکنان ملی‌پوش خود را با توجه به اینکه تیم باشگاه‌های آنها تحت فشار لیگ است در اختیار تیم ملی می‌گذارند تشکر ویژه‌ای داشته باشم.