ناظم الشریعه: پاداش کمیته ملی المپیک را نمی خواهیم

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران نسبت به عدم توجه لازم از سوی کمیته ملی المپیک ابراز نارضایتی و نسبت به عملکرد این کمیته انتقاد کرد ......

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران نسبت به عدم توجه لازم از سوی کمیته ملی المپیک ابراز نارضایتی و نسبت به عملکرد این کمیته انتقاد کرد.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، تیم ملی فوتسال در مسابقات رقابت های داخل سالن آسیا به مقام قهرمانی رسید؛ اما سرمربی و اعضای این تیم نسبت به برخی کم توجهی ها نسبت به تیم ملی فوتسال ابراز نارضایتی کردند. محمد ناظم  الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران بعد از قهرمانی در رقابت های داخل سالن آسیا، گفت: « قبل از هر چیز باید از حمایت های فدراسیون فوتبال از تیم ملی فوتسال تشکر کنم. آقایان تاج و ساکت پیش از اعزام تیم ملی فوتسال به ترکمنستان در جلسه ای با ملی پوشان شرکت کردند که این دیدار از نظر روحی به تیم ما کمک زیادی کرد. ضمن اینکه پیش از آغاز مسابقات داخل سالن آسیا هم پاداش بازیکنان داده شد و می بایست از این بابت و به نمایندگی از کل تیم، مراتب تقدیر و تشکر خودم را بیان کنم.»


او درباره بحث پاداش های وعده داده شده از سوی کمیته ملی المپیک گفت:« بازیکنان تیم ملی فوتسال برای دل مردم و خانواده های خودشان بازی می کنند نه برای پاداش. به جز این در شخصیت من هم نیست که برای پاداش مصاحبه کنم، اما برای حق و حقوق بازیکنانم این موضوع را گفتم. بازیکنان تیم ملی اعلام کردند که ما این پاداش را نمیخواهیم و بروید خرج امور خیریه کنید.»


ناظم الشریعه در انتها گفت:« کمیته ملی المپیک اعلام کرده بود پاداش مدال طلا ۶۰۰ دلار است، اما حالا می گویند که می خواهند به ما ۳۰۰ دلار بدهند، چون ورزش گروهی هستیم. از مسئولان کمیته ملی المپیک توقع دارم نه به خاطر پاداش، بلکه به خاطر اینکه ما در این مسابقات ۱۵ روز در ترکمنستان بودیم به دور از خانواده هایمان، اما ورزشکاران انفرادی ۲ تا ۳ روز در آنجا حضور داشتند و این درست نیست که پاداش انفرادی ۶۰۰ دلار و پاداش ما ۳۰۰ دلار باشد. امیدوارم مسبولین کمیته ملی المپیک در این باره تجدید نظر کنند.»

تگ ها


اخبار روز فوتبال