ناقوس اخراج امری بالاخره به صدا درآمد؛ رد پای آلگری در امارات

با توجه به نتایج ضعیف آرسنال در فصل جاری لیگ برتر انگلیس و علیرغم حمایت مدیران باشگاه از اونای امری در ظاهر، به نظر می‌رسد اتفاقاتی پشت پرده در جریان است تا سرمربی اسپانیایی برکنار و آلگری سکات هدایت توپچی‌های لندن را به دست بگیرد....

ناقوس اخراج امری بالاخره به صدا درآمد؛ رد پای آلگری در امارات

به گزارش مدال، بر اساس اخبار رسیده از انگلیس، سران باشگاه آرسنال نسبت به آینده «اونای امری» دچار اختلاف نظر شده‌اند. «ادو» مدیر فنی تیم و «رائول سانیهی» معتقدند باید به سرمربی اسپانیایی زمان بیشتری داد اما دیگر ارکان باشگاه رای به اخراج امری داده‌اند. تساوی 2 بر 2 مقابل ساوتهمپتون هم به مشکلات اونای افزود و توپچی‌ها حالا پس از هشت سال در لیگ برتر انگلیس، پنج هفته متوالی موفق به کسب پیروزی نشده‌اند.

امری قطعا با ادامه این روند شغلش را از دست خواهد داد و مدیران آرسنال «میکل آرتتا»، «مائوریسیو پوچتینو» و «ماسیمیلیانو آلگری» را برای جانشینی امری 48 ساله زیر نظر گرفته‌اند. برای آرسنالی‌ها انتصاب پوچتینو آرژانتینی گزینه‌ای ایده‌آل است اما پوچ که به تازگی از تاتنهام برکنار شده به سفیدهای لندن تعلق خاطر دارد و سخت می‌توان او را روی نیمکت رقیب دیرینه تاتنهام دید.

با این اوصاف آلگری سرمربی موفق ایتالیایی که پس از پنج فصل قهرمانی پیاپی در ایتالیا با یوونتوس تابستان از این تیم جدا شده، شانس بالایی برای هدایت توپچی‌ها دارد و بعید نیست که او را به زودی در امارات روی نیمکت توپچی‌ها ببینیم.

بیشتر بخوانید:

آلگری جانشین آنچلوتی می‌شود؟

تگ ها


میکل آرتتا مائوریتسیو پوچتینو ماکسیمیلیانو آلگری اونای امری اخراج امری آرسنال توپچی‌های لندن آلگری آرسنال لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات آرسنال لیگ برتر فوتبال