نامجومطلق: آن شوت هر ۲۰ سال یکبار زده می شود

مربی تیم استقلال می گوید بدشانسی مانع از پیروزی تیمش مقابل نساجی مازندران شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بعد از دیدار با نساجی در نشست خبری حضور پیدا نکرد تا طبق معمول مجید نامجو مطلق دستیار او پاسخگوی پرسش ها باشد. حرف های نامجومطلق را در ادامه می خوانید:

**آن شوت هر ۲۰ سال یکبار اتفاق می افتد
خوب بازی کردیم و در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم. با همه احترامی که برای نساجی قائلم و از قبل می‌دانستیم خطرناک هستند، اما با تدابیری که فرهاد مجیدی و کادر فنی اندیشیده بودند، شروعی خوب با گردش توپی خوب داشتیم. موقعیت‌هایی خلق کردیم که تک به تک بودند و استفاده نکردیم.طبق برنامه مجیدی خوب وارد بازی شدیم و گل زدیم ولی با یک شوت غافلگیرانه و گلی که هر ۲۰ سال اتفاق می‌افتد از نظر روحی و روانی به هم ریختیم.


**فوتبال رحم ندارد
ما در نیمه دوم موقعیت‌های خوبی داشتیم ولی استفاده نکردیم، قانون فوتبال همین است چون این رشته رحم ندارد. ما ۲ امتیاز خیلی مهم را از دست دادیم و اگر این بازی را می‌بردیم شرایط مان بهتر می‌شد و همه چیز به نفع ما می‌شد. زیبایی فوتبال به همین مسائل است.


**به بازیکنان خسته نباشید می گویم
به بازیکنان استقلال خسته نباشید می‌گویم، در نیمه اول غفوری با وجود مصدومیت شروع خوبی در نیمه دوم داشت. این نشان می‌دهد بچه‌ها تلاش زیادی می‌کنند ولی امیدواریم در بازی‌های آتی نتیجه لازم را بگیریم.


**امیدوارم تصمیمات داور درست بوده باشد
یکی دو صحنه مشکوک در این صحنه وجود داشت ولی امیدوارم تصمیم داور درست بوده باشد. آن صحنه که در دقایق آخر روی مطهری اتفاق افتاد می‌توانست یک پنالتی باشد و امیدوارم داور در آن صحنه قضاوت درستی کرده باشد.


**عدم هماهنگی در استقلال؟
نظر من برعکس شما است. ما در نیمه اول فوتبال خیلی خوبی انجام دادیم ولی بعد از گل نساجی تمرکز بازیکنان ما به هم ریخت. مگر در یک مسابقه چند موقعیت باید به دست بیاید؟ ما خیلی موقیت داشتیم ولی در استفاده از موقعیت‌ها بد عمل کردیم.امیدوارم در بازی آتی از موقعیت‌ها استفاده کنیم.


**هنوز مجوز بازی شجاعیان صادر نشده است
متاسفانه هنوز موفق نشدیم این بازیکن را به لیست اضافه کنیم. با این شرایط سخت بازی‌ها را برگزار می‌کنیم و امیدوارم در این زمینه مساعدت شود. ما یک جای خالی برای جذب بازیکن آزاد داریم و ای کاش اجازه بدهند شجاعیان به جای بازیکن آزاد به تیم ما اضافه شود. زمانی که او را از لیست خارج کردند مسئولان باشگاه فکر نمی‌کردند کرونا بازی‌ها را تعطیل کند و این بازیکن به بازی‌ها برسد. سازمان لیگ در این شرایط باید به تیم‌ها کمک کند و با آنها همکاری لازم را داشته باشد. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد و ما بتوانیم از شجاعیان در ادامه راه استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید:
استقلال 1 نساجی 1؛ گل از راه دور جان آبی‌ها
فولاد قهرمانی پرسپولیس را به تاخیر انداخت/ تساوی تیم‌های قعر جدول
سپاهان 1 نفت آبادان 0؛ یاران قلعه‌نویی در کورس کسب سهمیه 

تگ ها


استقلال تهران مجید نامجو مطلق فوتبال ایران نشست خبری استقلال نساجی مازندران استقلال-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال