نامجو مطلق: امیدوارم خرید جدید استقلال خاطره «گرو» را زنده نکند

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر گفت: بازی مقابل ژاپن نمی‌تواند برای تیم ملی ایران مشکل‌ساز باشد....

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر گفت: بازی مقابل ژاپن نمی‌تواند برای تیم ملی ایران مشکل‌ساز باشد.

به گزارش مدال، مجید نامجومطلق در خصوص تقابل تیم ملی و ژاپن در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا گفت: تیم ملی ایران آماده‌ترین و بهترین تیم جام ملت‌ها است. از نظر فنی و تیمی از همه تیم‌ها بالاتر است. فکر نمی‌کنم بازی با ژاپن خیلی برای ما مشکل‌ساز باشد. ژاپن تیم جوانی دارد و با توجه به شرایطی که از هر دو تیم دیده‌ام فکر می‌کنم ایران به راحتی ژاپن را پشت‌سر می‌گذارد و در نهایت به راحتی قهرمان جام ملت‌ها می‌شود. تیم ملی ایران این استحقاق را دارد.

نامجومطلق در مورد نقطه قوت تیم ملی ایران گفت:مزیتی که تیم ما دارد متکی به فرد نیست بلکه متکی به بازی گروهی و تاکتیک تیمی است و به همین خاطر نسبت به همه تیم‌ها برتری دارد. مثلاً حضور طارمی مقابل ژاپن می‌توانست به ما کمک کند اما در غیاب او نیز تیم ایران آنقدر بازیکن با کیفیت دارد تا بتوانند به راحتی جای خالی طارمی را پر کنند. در مجموع می‌توان گفت ایران در هر خط تیمی جزو بهترین‌های این تورنمنت است.

پیشکسوت آبی‌های تهران در مورد حضور اسماعیل گنکالوس در تیم استقلال گفت: شناختی از این بازیکن ندارم قبلاً قرار بود بازیکنانی که جذب می‌شوند با نظر کمیته فنی باشد اما با توجه به اینکه من در حال حاضر در کمیته فنی استقلال حضور ندارم نمی‌دانم شرایط فنی او مورد ارزیابی کمیته فنی استقلال قرار گرفته یا خیر. در مورد اینکه این بازیکن به درد استقلال می‌خورد یا نه نمی‌توانم قضاوت کنم. فقط امیداورم کیفیت فنی او به گونه‌ای باشد که خاطرات گرو و نومایر برای ما تداعی نشود و در واقع تداعی‌کننده خاطرات تیام باشد.