نامجو‌مطلق: خودباوری استقلال مایه امیدواری است

به گزارش مدال، ملی پوش سابق استقلال و عضو کمیته فنی ضمن ابراز رضایت از عملکرد این تیم در رشت گفت : سه پیروزی اخیر انگیزه و خودباوری نفرات را مضاعف کرده و امید است که این شرایط مطلوب در بازی حساس مقابل پدیده نیز به نمایش در آید و استقلال بتواند با برتری مقابل این حریف قابل ، به صف مدعیان بپیوندد ......

به گزارش مدال، ملی پوش سابق استقلال و عضو کمیته فنی ضمن ابراز رضایت از عملکرد این تیم در رشت گفت : سه پیروزی اخیر انگیزه و خودباوری نفرات را مضاعف کرده و امید است که این شرایط مطلوب در بازی حساس مقابل پدیده نیز به نمایش در آید و استقلال بتواند با برتری مقابل این حریف قابل ، به صف مدعیان بپیوندد.

مجید نامجو مطلق که با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت و گو می کرد ، افزود: استقلال در دیدار اخیر مقابل سپیدرود ، حساب شده و بانشاط عمل کرد و دیسیپلین تیمی را شاهد بودیم . به اعتقاد بنده، بازیکنان کم نقص بودند وفرامین کادر فنی را بخوبی انجام دادند. فاکتوری که مایه امیدواری شده این بود که  در مواقع حمله پرتعداد نمایش دادند و با حملات دامنه دار حریف را در منگنه قرار دادند که این استراتژی خوب جواب داد.

وی افزود: در واقع مشارکت هافبک ها بخصوص فرشید باقری در اعمال تهاجمی باعث شد تا خط آتش استقلال ، شیرازه دفاعی حریف را از هم بپاشد و یک برد پرگل در کارنامه این تیم ثبت شود.

نامجو مطلق با تاکید براینکه پدیده یک تیم بالنده است ، تصریح کرد: کادر فنی و بازیکنان باید در دیدار پیش رو هوشمندتر از بازیهای قبل باشند و سایه روشنهای این رقیب را بخوبی آنالیز کنند . اعتقاد راسخ دارم اگر استقلال در این بازی برنده شود، می تواند به عنوان یک مدعی جدی ، خود را برای نیم فصل دوم آماده کند. البته تعطیلات نیم فصل فرصت خوبی است تا هم نفرات جدید جذب شوند و هم اینکه کادر فنی فرصت لازم را در اختیار خواهد داشت که در راه تقویت نقاط قوت و کاهش ضعف های موجود گامهای اساسی بردارد.