نامجو مطلق: دو قهرمانی استقلال در آسیا، حذف شدنی نیست

پیشکسوت استقلال اذعان دارد که اسناد قهرمانی استقلال در AFC موجود است و این عناوین برخلاف تلاش های عده ای، به هیچ عنوان حذف شدنی نیست ......

پیشکسوت استقلال اذعان دارد که اسناد قهرمانی استقلال در AFC موجود است و این عناوین برخلاف تلاش های عده ای، به هیچ عنوان حذف شدنی نیست.

به گزارش مدال، مجید نامجو مطلق، عضو کمیته فنی استقلال گفت: بازیکنان جوانمان نشان دادند پتانسیل بالایی دارند. متاسفانه منتظری مصدوم شده است اما بازیکنان جوان خوبی داریم که می توانند جایگزین مناسبی باشند. سپاهان تیم قدرتمند و منظمی است و روی هوا بازی می کند و در ضربات ایستگاهی برنامه مشخصی دارد. قطعا پیروزی در این بازی، جایگاه استقلال را مستحکم خواهد کرد.

نامجو مطلق ادامه داد: ما معتقد هستیم اگر آقای شفر در جلسات کمیته فنی شرکت کند، کمک بیشتری می توان به تیم کرد. ایشان در جلسه قبل حضور داشتند و حضور مستمر ایشان قطعا به روند مثبت کمیته فنی کمک خواهد کرد.

نامجو مطلق تصریح کرد: استوری من بازتاب بدی داشت. اگر در این مورد صحبت نکنیم بهتر است.

وی گفت: به پرسپولیس تبریک می گویم. استقلال نیز سابقه دو بار قهرمانی در این جام را دارد و در تاریخ AFC ثبت شده است. نمی توان منکر این موضوع شد. استقلال چهار دوره به فینال صعود کرده است و این مسئله حذف شدنی نیست.

تگ ها


استقلال AFC Champions League فوتبال