نامجو مطلق: گل‌گهر روی بازیکن گابنی ریسک کرد

پیشکسوت استقلال می‌گوید قبل از جذب بازیکن خارجی باید به یک سری از مسائل توجه شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این روزها داغ ترین بحث در رسانه‌ها و بین اهالی فوتبال  کسر امتیاز از گل گهر سیرجان است مسئله‌ای که مدیرانریان استقلال به طور جدی پیگیری کردند  و در نهایت یک امتیاز نیز به آبی‌پوشان اضافه شد مجید نامجو مطلق در این مورد به خبرنگار ما گفت: به نظر من این قانونی است که رعایت شده و طبق مصوبه فدراسیون و سازمان لیگ بازیکنانی که شرایط بازی ملی در کشورشان دارند می توانند بیایند. درمورد گابنی قانون اجرا شده و امتیازی که به رقبای گل‌گهر تعلق گرفته حقشان بوده و وقتی تیمی چنین ریسکی می کند باید شرایط بعدش را نیز در نظر بگیرد.


وی اضافه کرد: چنین قانون هایی خیلی خوب است زیرا مشاهده کردید در سال های گذشته بازیکنان بی‌کیفیت خارجی وارد لیگ ما شدند و اکثرشان بازیکنان نیمکت نشین بودند و بار مالی و فنی اش بد بود. من به عنوان کسی که خودم در خارج بازی کردم می دانم در کشورهای دیگر بازیکنانی را جذب می کنند که سطح فنی شان نسبت به بازیکنان خودشان بالاتر باشد. 


پیشکسوت فوتبال در همین باره ادامه داد: من کیفیت فنی گابنی را ندیدم و نمی توانم قضاوت کنم و در مجموع دارم می‌گویم اگر بازیکن خارجی بی‌کیفیت بیاوریم استعداد داخل را از بین می‌بریم و هم اینکه از نظر مالی ضرر می کنیم امیدوارم شرایطی پیش بیاید که یکسری اتفاقات ازقبل بررسی شود یعنی باشگاه‌هایی که می‌خواهند بازیکن جذب کنند همه شرایط را در نظر بگیرند زیر غالباً این اتفاقات در کشور های آفریقایی می‌افتد.


بازیکن اسبق استقلال در مورد دیدار جام حذفی و تقابل آبی‌ها با تیم لیگ دویی نود ارومیه نظرش را اینگونه بیان کرد: جام حذفی همیشه راحت ترین راه برای کسب سهمیه و کوتاه ترین راه برای رسیدن به آسیا است و قطعاً تمام تیم‌ها برای جام حذفی برنامه‌ریزی می‌کنند و هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت تیم استقلال باید با تمام قوا و قدرت در این رقابت ها حاضر شود.


نامجومطلق در پایان در مورد عملکرد کادر مدیریتی استقلال و آرامشی که این تیم دارد افزود: قطعا آقای آجورلو  مدیر توانمندی است و دغدغه‌های زیادی دارد. تمرکز کادر فنی و بازیکنان  فقط روی کار فنی است‌. موفقیت یک مجموعه به تلاش تمام عوامل بستگی دارد. باید همکاری همه جانبه وجود داشته باشد که کمترین تنش ایجاد شود این موضوع باعث می شود اعضای یک مجموعه با آرامش برای نزدیک شدن به هدف خود بجنگند از زمانی که آقای آجورلو آمده این جو در تیم حاکم است و همه کارها به خوبی جلو می‌رود و امیدوارم نتیجه این شرایط را ما آخر فصل ببینیم.

تگ ها


استقلال تهران مجید نامجو مطلق فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال