نامزدهای کسب عنوان برترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا

مرحله اول از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در فصل جدید شب گذشته به پایان رسید و اسامی نامزدهای کسب عنوان برترین بازیکن این مرحله مشخص شدند....

به گزارش مدال، سایت رسمی یوفا اسامی کاندیداهای کسب عنوان برترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد.

آنخل دی‌ماریا: پس از درخشش او در بازی با رئال‌مادرید و دبل مقابل این تیم، قابل پیش‌بینی بود که این بازیکن آرژانتینی در بین برترین‌ها حضور داشته باشد.

ارلینک هالند: پدیده 19 ساله اتریشی تیم فوتبال سالزبورگ توانست مقابل خنک هتریک کند و به اولین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان بدل شد که توانسته است در اولین حضورش در این تورنمنت هتریک کند. سالزبورگ در این دیدار موفق شد با نتیجه پرگل 6 بر 2 حریف بلژیکی خود را در هم بکوبد.

میسلاو اورسیچ: بازیکن تیم فوتبال دیناموزاگرب که توانست درخششی مشابه هالند داشته باشد و در پیروزی چهار بر صفر تیمش مقابل آتلانتا نقش بسزایی داشته باشد.

مارک آندره ترشتگن: دروازه‌بان آلمانی بارسلونا که بدون شک تک امتیاز بارسلونا مقابل دورتموند را باید حاصل حرکت ارزشمند او و مهار پنالتی مارکو رویس بدانیم.

بیشتر ببینید:

کاندیداهای برترین گل هفته اول لیگ قهرمانان اروپا/ ویدیو

تگ ها


برترین بازیکن لیگ قهرمانان بازیکن هفته بهترین بازیکن لیگ قهرمانان آنخل دی‌ماریا مارک آندره‌ تراشتگن Mislav Oršić Erling Håland پاری سن ژرمن بارسلونا دینامو زاگرب سالزبورگ UEFA Champions League فوتبال