نامزد توپ طلا شدن رویایی بود

میسون مونت، ستاره انگلیسی و جوان چلسی قرار گرفتن در بین نامزدهای توپ طلا را اتفاقی رویایی توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، میسون مونت، سزار آسپیلیکوئتا، جورجینیو، انگولو کانته و روملو لوکاکو پنج بازیکن تیم چلسی بودند که در فهرست ۳۰ نفره نامزدهای دریافت توپ طلای سال جاری قرار گرفتند. میسون مونت که فصل گذشته در لباس تیم چلسی قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کرد، در آستانه دیدار دو تیم انگلیس و مجارستان از رخ دادن این اتفاق ابراز خوشحالی کرده است.

میسون مونت گفت: "من در مورد دریافت جایزه توپ طلا تردید دارم، اما شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی رخ می دهد. مهمترین هدف برای من این است که همچنان در سطح همیشگی خود مانده و حتی فراتر بروم. من فکر می کنم که شما در سال های متمادی که سخت کار کرده، خودتان وقف می کنید و سپس چنین دستاوردهایی نشان می دهد که تلاش شما نتیجه داده است.

اما این فقط شروع کار است و نباید همینجا متوقف شد. نامزد شدن ویژه بود. من نیز دقیقا همزمان با بقیه متوجه شدم که در بین نامزدهای توپ طلا قرار دارم و دیدن این اتفاق و قرار گرفتن کنار این نام ها برایم مانند یک رویا است.

بازیکنان باتجربه و رهبران ترکیب تیم ملی انگلیس به هیچ وجه اجازه نمی دهند ذهنیت موفقیت ما از بین برود. ما به عنوان یک گروه به هم نزدیک هستیم. ما استانداردهایی بالایی را برای خود تعیین کرده و هرگز نمی خواهیم از آن دست بکشیم. بازی آخر تیم ملی انگلیس می توانست برای ما دشوار شود و ما آن مسابقه را خودمان برای خودمان سخت کردیم."

تگ ها


میسون مونت چلسی