نامزد جديد رونالدو وارد رينگ می‌شود

نامزد کریس رونالدو مشکلات عدیده ای با دخترِ ژرژ مندس مدیربرنامه هاس این فوق ستاره فوتبال دنیا دارد ......

نامزد کریس رونالدو مشکلات عدیده ای با دخترِ ژرژ مندس مدیربرنامه هاس این فوق ستاره فوتبال دنیا دارد.

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، رسانه هاي پرتغالي اخيراً در گزارشي نوشته اند كه جورجينا رودريگس نامزد اسپانيايي كريس رونالدو و ماريسا مندس، دختر ژرژ مندس، مديربرنامه هاي كريس كه رابطه دوستانه و صميمانه اي با ستاره پرتغالي دارد، به شدت به اختلاف خورده اند و يك جنگ تمام عيار ميان اين دو رخ داده است.

در يك سوي ماجرا، جورجينا رودريگس، نامزد 22 ساله كريستيانو رونالدو از سال 2016 تا به امروز است. جورجينا اولين نامزد رسمي كريس بعد از جدايي اش از ايرينا شايك، نامزد روس و سرشناس كريس است كه در اواخر سال 2014 رخ داد. در ديگر سوي ماجرا، ماريسا مندس 25 ساله، دختر ژرژ مندس، مديربرنامه هاي كريس رونالدو است. ماريسا در رشته ماركتينگ تحصيل كرده و مديريت صفحات رسمي كريس در شبكه هاي اجتماعي را عهده دار است.

قبل از آشنايي كريس و جورجينا، شايعه شده بود كه ستاره پرتغالي قصد دارد با ماريسا نامزد كند. ماريسا ارتباط كاري صميمانه و دوستانه اي با كريس دارد. به لطف تلاش هاي ماريساست كه كريس در شبكه اجتماعي اينستاگرام بيشترين طرفدار را در بين تمام ورزشكاران دارد و در توئيتر و فيسبوك هم طرفداران بي شماري دارد.

طبق گزارش رسانه هاي پرتغالي، دليل اصلي اختلاف ميان ماريسا و جورجينا، حسادت است! جورجينا در شبكه هاي اجتماعي ماريسا را دنبال نمي كند ولي تمام اعضاي خانواده كريستيانو رونالدو و همچنين دوستان نزديك كريس را فالو مي كند.

موو نوتيسياس هم در گزارشي يادآوري كرده از زماني كه خبر رسمي نامزدي كريس و جورجينا منتشر شده، تعداد فالوورهاي جورجيناي اسپانيايي يك ميليون نفر بيشتر شده و او تنها 106 نفر را فالو مي كند كه نام ماريسا در جمع اين افراد ديده نمي شود.

از سوي ديگر ماريسا 152 هزار فالوور دارد و 160 نفر را فالو مي كند كه نام جورجينا هم در اين ليست قرار ندارد.

ماريسا تنها دو عكس از كريستيانو و جورجينا در كنار هم را در اينستاگرام كريس رونالدو منتشر كرده ( كه در يكي از اين عكس ها كريستيانيو، پسر كوچولوي كريس) نيز همراه آنهاست. يك عكس مربوط به جشن قهرماني رئال در فينال ليگ قهرمانان اروپا در كارديف است و ديگري مربوط به عكسي از كريس و جورجينا كه روي يك كاناپه نشسته اند. البته ماريسا به خاطر احترامي كه براي حريم خصوصي كريس قائل است به ندرت به صورت مستقيم با او تماس مي گيرد ؛ ولي در جزئيات ريز زندگي شخصي كريس قرار دارد و به خاطر ارتباطات كاري، رابطه دوستانه اي هم با كريس دارد. رسانه هاي پرتغالي در گزارش هاي شان تأكيد دارند كه جورجينا احتمالاً به اين ارتباط صميمانه حسادت زيادي مي كند و از همين رو ميان كريس و ماريسا فاصله ايجاد كرده است.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال