نامزد خاشقچی معادلات فروش نیوکاسل را تغییر می دهد

خدیجه چنگیز نامزد جمال خاشقچی روزنامه نگار عربستانی که به قتل رسید تماس های زیادی داشته تا از لیگ برتر انگلیس بخواهد مانع از واگذاری باشگاه نیوکاسل به محمد بن سلمان شود....

به گزارش مدال و به نقل از استادالدوحه  تماس های زیاد نامزد جمال خاشقجی روزنامه نگار عربستانی که در سفارت این کشور در استانبول در سال ۲۰۱۸ به قتل رسید با لیگ برتر انگلستان شاید مانع از تکمیل پروژه خرید نیوکاسل با مبلغ ۳۳۶ میلیون یورو توسط محمدبن سلمان شاهزاده سعودی شود.


ریچاردمستر مدیر لیگ برتر انگلستان  در نامه ای که در روزنامه انگلیسی تلگراف منتشر شد به این موضوع پاسخ داد و با تاکید براینکه تماس های خدیجه چنگیز مورد توجه قرارمی گیرد ابراز همدردی اش را با این اتفاق اعلام کرد. مستر در نامه ای به وکیل نامزد خاشقچی افزود که نسبت به موکل وی ابراز همدردی می کند اما نمی تواند او را ملاقات کند چون قوانین این اجازه را نمی دهد.


او گفت "در این زمینه نمی توانم اطلاعات بیشتری را بدهم چون مراحل انجام کار محرمانه و خصوصی و به همین ترتیب هم خواهد ماند. به این دلیل من نمی توانم با موکل شما ملاقات کند اما اما تایید می کند که حرف ها و اطلاعت او در ارزبابی ما مورد توجه قرار خواهد گرفت."


این نخستین بار است که لیگ برتر انگلستان فاش قبل از توافق یا در زمان فروش یک باشگاه در لیگ برتر ، موارد مربوط به نقض حقوق بشر را در نظر می گیرد.

بیشتر بخوانید:
واکنش تند سانچو به جریمه فدراسیون فوتبال آلمان
اخراج بازیکن گلکسی به خاطر پست اینستاگرامی همسرش

تگ ها


فوتبال جهان نیوکاسل عربستان خاشقچی بن سلمان نیوکاسل فوتبال