نامزد ریاست بارسا و یک وعده دور از انتظار

به نظر می رسد آگوستی بندیتو نامزد ریاست باشگاه بارسلونا در صورت روی کار آمدند برای ساخت یک ورزشگاه جدید به جای نوکمپ اقدام خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در چند هفته اخیر نامزدهای ریاست باشگاه بارسلونا در تکاپو بوده اند تا با مطرح کردن برخی وعده ها شانس خود را برای انتخاب شدن افزایش دهند؛ از قول برای تمدید قرارداد با لیونل مسی گرفته تا جذب بازیکنانی نظیر نیمار.

در همین ارتباط آگوستی بندیتو، یکی از نامزدهای ریاست باشگاه بارسلونا وعده جالب توجه و شاید عجیبی را مطرح کرده و به نظر می رسد که قصد دارد در صورت روی کار آمدن پروژه ساخت استادیوم جدید تیم کاتالانی را استارت بزند.

بندیتو اعلام کرده که تصمیم نهایی در مورد مکان این استادیوم با مشورت شرکای اقتصادی اش صورت خواهد گرفت. این ایده در حالی از سوی بندیتو مطرح شده که پیش از این گفته شده بود که به احتمال فراوان ورزشگاه نوکمپ مورد بازسازی قرار خواهد گرفت اما این نامزد ریاست باشگاه بارسلونا مدعی شده که این کار هزینه بیشتری نسبت به ساخت یک استادیوم جدید خواهد داشت بنابراین راه حلی منطقی نخواهد بود.

همچنین بندیتو اعتقاد دارد که هزینه انجام این پروژه کمتر از ۹۰۰ میلیون یورو خواهد بود. بر اساس گفته او این پول با فروش حق نامگذاری استادیوم به مدت ۲۵ سال تامین خواهد شد.

تگ ها


نیوکمپ بارسلونا