نامه آذری با رونوشت خاص به مدیرعامل استقلال

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با ارسال نامه ای کنایه آمیز از فتحی مدیر عامل باشگاه استقلال، خواستار مشخص شدن وضعیت چک‌های حاصل از انتقال مرتضی تبریزی شد....

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با ارسال نامه ای کنایه آمیز از فتحی مدیر عامل باشگاه استقلال، خواستار مشخص شدن وضعیت چک‌های حاصل از انتقال مرتضی تبریزی شد.

به گزارش مدال ، باشگاه ذوب آهن همچنان درگیر چک هایی است که از باشگاه استقلال به خاطر انتقال مرتضی تبریزی گرفته است. این چک ها پاس نشده و سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن هم بارها از اینکه امیرحسین فتحی مدیر استقلال پاسخ تلفن هایش را نداده است، گلایه کرده.
آذری امروز با انتشار نامه ای کنایه آمیز از فتحی خواست با او تماس بگیرد.
در نامه مدیرعامل ذوب آهن به مدیرعامل استقلال آمده است:
«احتراما با عنایت به اینکه آن مدیریت محترم باتوجه به مدیریت تیم های متعدد ورزشی، درگیری در بازار نقل و انتقالات، حل و فصل مسائلی مالی اقتصادی و ساماندهی هواداران محترم آن باشگاه و برنامه ریزی مسابقات باشگاه های آسیا، ظاهرا زمان پاسخگویی تلفنی و یا برقراری ارتباط از هر طریق دیگری را ندارید خواهشمند است با مطالعه این درخواست جهت تعیین وضعیت چک های برگشتی مربوط به انتقال آقای مرتضی تبریزی که تاکنون وضعیت آن در هاله ای از ابهام می باشد، با اینجانب تماس حاصل فرمایید»!
آذری همچنین با کنایه رونوشت این نامه را به هواداران استقلال برای جلوگیری از گلایه های بعدی نوشته است!

نامه آذری با رونوشت خاص به مدیرعامل استقلال