نامه استویچکوف به کوتینیو: بارسا فراتر از یک باشگاه است

کوتینیو شرایط خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و این مسئله باعث شده تا استویچکوف برای او نامه بنویسد....

کوتینیو شرایط خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و این مسئله باعث شده تا استویچکوف برای او نامه بنویسد.

هریستو استویچکوف، اسطوره تیم بارسلونا در نامه‌ای سرگشاده که امروز در ال موندو دیپورتیو چاپ شد از کوتینیو حمایت کرد. او به مهاجم برزیلی بارسا توصیه کرده تا از تلاش دست نکشد.
در متن این نامه آمده است: " من این نامه و کلمات را تنها به دلیل حمایت از تو در برابر مشکلات می‌نویسم اگرچه بازیکنان زیادی دوست دارند هم اکنون جای تو باشند و مانند گل‌های زیبای تو به سویا، گل بزنند. یکی از گل‌هایی که به سویا زدی از نقطه پنالتی بود و البته مسی به تو آن را تقدیم کرد.
بارسا باشگاه کوچکی نیست و من هم در ماه‌های ابتدایی حضورم مانند تو بودم. متوجه هستم چه حسی داری و همه چیز بر وفق مراد تو نیست اما تو باید بیشتر تلاش کنی زیرا کیفیت لازم برای ستاره شدن را داری. تو یکی از بهترین بازیکنان خارجی بارسا هستی. تو استعداد فوق‌العاده‌ای داری و می‌توانی از توانایی‌هایت استفاده کنی. هیچ وقت دلسرد نشو چون بر اساس آنچه می‌بینم تمام هواداران با تو خوب هستند و منتظر موفقیت تو هستند. آن‌ها بهترین هواداران دنیا هستند و همیشه تو را حمایت خواهند کرد.
همه این مسائل به کنار، حالا فرصت خوبی برای نا امیدی نیست و ما دلایل خوبی برای انرژی دادن به تو داریم. دیدار مقابل والنسیا را فراموش کن. این شروعی بر بازی‌های سخت در لالیگا بود. لیگ قهرمانان به زودی پیگیری می‌شود و البته بازی‌های مهمی با رقیب دیرینه‌مان رئال مادرید داریم. ال‌کلاسیکو بهترین بازی دنیاست و تو تجربه گلزنی در آن را داری. ما به تو نیاز داریم تا بتوانیم به فینال کوپا دل‌ری برسیم چون مسی با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند.
در آخر از تو یک خواهش دارم. لطفا به ترک بارسا فکر نکن. چند هفته‌ای است که در رسانه‌ها اخبار جدایی تو را می‌خوانم. هیچ باشگاه دیگری مانند بارسا وجود ندارد. به همین خاطر بارسا را فراتر از یک باشگاه می‌دانند. در باشگاه‌های دیگر نمی‌توانی افرادی مثل مسی و سوارز پید کنی. تو در بارسا می‌توانی اوقات خوشی را در کنار کاری که دوست داری داشته باشی وآن کار فوتبال بازی کردن است.
برای تو بهترین آرزوها را از صمیم قلب دارم و مطمئنم در بارسا تاریخ‌سازی می‌کنی.
سرت را بالا بگیر!"

 

نامه استویچکوف به کوتینیو: بارسا فراتر از یک باشگاه است