نامه‌ای در خصوص غرامت ۱۰ میلیاردی به جیووا ندیده‌ایم

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه" و به نقل از فارس، علی کفاشیان، در خصوص اینکه از چه زمانی لیگ برتر فوتسال آغاز می شود، گفت: جلسات مختلفی را در سازمان لیگ و هیأت رئیسه برگزار کردیم و تغییرات زیادی داشتیم چرا که سال آینده درگیر چند دوره مسابقات آسیایی هستیم و این چند رویداد باعث شد تا فشردگی هایی به وجود بیاید و به همین دلیل مقرر شد تا لیگ برتر از 8 تیرماه آغاز شود ضمن اینکه در برنامه ریزی ها با کادر تیم ملی نیز هماهنگ هستیم تا برنامه های تیم ملی به خوبی پیش برود ......

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه" و به نقل از فارس، علی کفاشیان، در خصوص اینکه از چه زمانی لیگ برتر فوتسال آغاز می شود، گفت: جلسات مختلفی را در سازمان لیگ و هیأت رئیسه برگزار کردیم و تغییرات زیادی داشتیم چرا که سال آینده درگیر چند دوره مسابقات آسیایی هستیم و این چند رویداد باعث شد تا فشردگی هایی به وجود بیاید و به همین دلیل مقرر شد تا لیگ برتر از 8 تیرماه آغاز شود ضمن اینکه در برنامه ریزی ها با کادر تیم ملی نیز هماهنگ هستیم تا برنامه های تیم ملی به خوبی پیش برود.

وی در مورد اینکه شنیده می شود چند تیم از لیگ برتر انصراف داده اند، گفت: به همین منظور تصمیم گرفتیم تا تیم ها تا تاریخ 25 خرداد برای حضور در لیگ برتر فوتسال اعلام آمادگی کند و هر تیمی هم نیاید جایگزین آن از دیدارهای پلی آف زیر گروه مشخص خواهد شد هرچند که هنوز هیچ تیمی رسماً انصراف نداده و این صحبت ها در حد شایعه مطرح است. در این بین شاید برخی تیم ها مشکلاتی داشته باشند که سعی می کنیم آنها را حل کنیم و تمام تلاشمان این است که تیم هایی که در گذشته حضور داشتند و زحمات زیادی را متقبل شده اند به این حضور ادامه دهند در غیر این صورت چاره ای هم برای پذیرش انصراف آنها نخواهیم داشت.

کفاشیان درباره اینکه شنیده می شود بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتبال لغو شده است، گفت: خیر این طور نیست، بازی های تدارکاتی تیم ملی سرجایش است و اردوهای این تیم نیز طبق برنامه برگزار شده و اتفاقاً بعد از تعطیلی لیگ نیز تیم ملی بزرگسالان به ترکمنستان اعزام خواهد شد ضمن اینکه تورنمنتی را هم با حضور تیم های برتر جام جهانی در نظر گرفته ایم و با کشورهای قوی بازی خواهیم کرد هرچند که در مورد دیدارهای تدارکاتی طبق نظر کادر فنی و سرمربی تیم ملی برنامه ریزی می کنیم.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه سرمربی تیم ملی فوتسال اعلام کرده بود مشکلات مالی باعث لغو دیدارهای تدارکاتی تیم ملی شده است، گفت:خیر اینطور نیست. مشکل مالی برای بازی های تدارکاتی تیم ملی نداریم و همه را انجام دادیم و حتی یک مقدار هم زیادی انجام دادیم

وی در مورد اینکه تکلیف پاداش تیم های ملی فوتبال چه شد، عنوان کرد: هنوز هیأت رئیسه تشکیل نشده تا پاداش تیم ملی جوانان تعیین شود هرچند که برخی از پاداش را در تایلند برگزار کردیم. از سوی دیگر پاداش تیم ملی فوتسال دو مرحله ای بود که یک مرحله را پرداخت و مرحله دوم هم هر زمان که پول برسد پرداخت خواهیم کرد.

مسئول کمیته فوتسال در مورد اینکه چرا لباس ملی پوشان در فرودگاه بعد از بازگشت از کرواسی پس گرفته شده است، گفت: در جریان این موضوع نیستم.

وی همچنین در مورد اینکه سازمان لیگ فوتسال چه اقداماتی خواهد داشت تا اتفاقات تلخ فصل گذشته تکرار نشود، گفت: هیأت رئیسه تدابیری را در این زمینه اندیشیده که کاظم سلیمانی دبیر سازمان لیگ بهتر می تواند در این زمینه توضیح دهد.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در مورد اینکه فسخ قرارداد با جیووا به کجا رسید، تاکید کرد: در حال مذاکره هستیم تا قرارداد را فسخ کنیم و بعد از آن هم فدراسیون قرارداد جدیدی خواهد بست. در این زمینه یک اقداماتی انجام شده فقط یک بخش از فسخ قرارداد با جیووا مانده.

وی در مورد اینکه آیا جیووا درخواست غرامت 10 میلیاردی از فدراسیون فوتبال کرده است، گفت: من نامه ای در این خصوص ندیدم و جایی هم چیزی نشنیدم.

کفاشیان درباره اینکه چه کسی این قرارداد را در فدراسیون فوتبال بست، گفت: در هر صورت مذاکرات زیادی انجام شد و بعد از تصویب هیأت رئیسه قرارداد بسته شد و اتفاقاً قرارداد خوبی هم بود اما کیفیتی که جیووا باید طبق قرارداد ارائه می داد را محقق نکرد و به همین دلیل مدیریت وقت فدراسیون تصمیم گرفت قرارداد را طبق همان قراردادی که وجود داشت فسخ کند.

وی در پایان در مورد اینکه چطور جیووا حالا از فدراسیون شکایت کرده است، گفت: یک بحث های فنی در این زمینه وجود دارد که کمیته بازاریابی می تواند علت آن را توضیح دهد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال