نامه رسمی پرسپولیس به سازمان لیگ؛ سرخ‌ها خواهان جام قهرمانی شدند

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواهان دریافت جام قهرمانی سوپرجام در دیدار افتتاحیه لیگ برتر مقابل پارس جنوبی جم شد....

نامه رسمی پرسپولیس به سازمان لیگ؛ سرخ‌ها خواهان جام قهرمانی شدند

به گزارش مدال، باشگاه پرسپولیس در پی گفتگوهای تلفنی در ارتباط با دریافت جام قهرمانی سوپر جام، امروز یکشنبه با ارسال نامه‌ای رسمی خواهان تحویل شدن آن از سوی سازمان لیگ فوتبال به این باشگاه در دیدار افتتاحیه نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر (جام خلیج فارس) شد.

در این نامه،  با اشاره به این مساله که تیم فوتبال پرسپولیس در جریان رقابت‌های فصل 97-98 موفق به رقم زدن دو گانه قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی شده است، طبق مقررات و اعلام‌های صورت گرفته‌، خواسته شده است؛ جام قهرمانی سوپرجام سال 98 با توجه به در پیش بودن آغاز رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر، در دیدار افتتاحیه به باشگاه پرسپولیس و هواداران پر شور آن‌، اهدا گردد.

گفتنی است؛ سازمان لیگ برتر پیش از این، اعلام کرده بود با توجه به مصوبه هیات رییسه این سازمان، تیمی که در لیگ برتر و جام حذفی به قهرمانی رسیده باشد به عنوان قهرمان سوپرجام معرفی می‌شود.

بیشتر بخوانید:
گزارش تصویری تمرین پرسپولیس (یکشنبه 27 مرداد)
گزارش تمرین پرسپولیس/ دو ستاره با پاهای بانداژ شده!

تگ ها


سوپرجام سوپرجام ایران قهرمان سوپر جام پرسپولیس اخبار پرسپولیس سازمان لیگ پارس جنوبی جم پرسپولیس پرسپولیس-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال