نامه سرگشاده اولیایی به منتقد شماره یک فدراسیون

سید کاظم اولیایی، مدیر عامل اسبق باشگاه استقلال نامه سرگشاده ای خطاب به احسان قاضی زاده هاشمی منتشر کرد که در سال های اخیر منتقد شماره یک مدیریت فدراسیون فوتبال بوده است....

به گزارش"ورزش سه"، در نامه او می خوانیم: جناب احسان‌ قاضی زاده هاشمی؛ پس از سلام - ماههاست به عنوان عضوی از خانواده بزرگ، فداکار و دلسوز فوتبال هشدار می دهم  که اجازه بدهید فوتبال در آرامش نفس بکشد و در شرایط خیلی حساس (تاکید می کنم خیلی حساس) مشکلاتش را حل کند.

جناب قاضی زاده!


متاسفم بگویم اصلا متوجه موقعیت حساس فوتبال کشور نیستند و همچنان دارید  به ایراد اظهارات تنش زای خود ادامه می دهید. هدف تان چیست؟ به عنوان یک برادر دینی از شما می خواهم کفایت مصاحبه ها! ی فوتبالی را اعلام‌ فرمایید و اجازه بدهید استخوان خرد کرده ها،ا لسابقون، اهالی مجمع و در یک کلام اهالی فوتبال با درایت خود مباحث را پیش ببرند.

نماینده محترم مردم عزیز فریمان و سرخس


حتما مطلعید در پایش شبانه روزی از واحدهای آلاینده شهرستان فریمان، برای هشت واحد متخلف اخطاریه زیست محیطی صادر شد.بروید به کوره های آجرپزی شهرک های صنعتی در کاویان و فریمان... گزارش کار بدهید که برای کارگران نازنین معدن آق چه کردید؟ مگر نمی دانید دادستان محترم و پیگیر سرخس اخیرا با انتقاد از اینکه کارگران معدن آق دربند ۹ ماه حقوق معوقه طلب دارند، گفته بودند دادستانی پیگیر مطالبات کارگران معدن آق دربند است. در بحث زیرساخت های فضای مجازی برای دانش آموزان آتیه ساز سرخس چه کرده اید؟ مگر به عنوان رئیس فراکسیون محرومیت زدایی و گروه‌های جهادی مجلس شورای اسلامی انتخاب نشده اید؟ بروید در مسیر محرومیت زدایی که احسنت ملت نثارتان شود. بگویید در این مسیر چه کرده اید... مشتاقیم‌ صدای تان را بشنویم...

برادر قاضی زاده!


به خداوندی خدا حرف های غیر تخصصی شما درباره فوتبال آنلاین‌ توسط شرکت های تحت قرارداد فیفا منعکس می شود. شما که از من بهتر می دانید که الان در دهکده جهانی هستیم و هر اتفاقی در هر جای جهان به‌ لحظه مخابره می شود‌. فیفا و کنفدراسیون‌ ثانیه به ثانیه کل اخبار کل فدراسیون های عضو را دریافت می کنند. اگر جز این بود خود فیفا به داستان فدراسیون عراق ورود نمی کرد و یا کنفدراسیون به ماجرای فدراسیون افغانستان‌ ورود نمی کرد.

جناب آقای احسان قاضی زاده هاشمی ، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی...


بدنه فوتبال و دلسوز فوتبال می دانند الان در چه وضعیتی قرار داریم. بس کنید برادر. کافی است. سکوت کن برادر. به چه زبانی بگویبم‌ وضع حساسی داریم. کشور بسیج شده اند رای غیر منصفانه فیفا را بشکنند و شما... شما که در این سه سال در بحث  فوتبال کولاک کردید و شکر خدا شناخته شده اید. تا جاییکه در مسابقه فینال جام حذفی که ارتباطی به نماینده محترم خراسان ندارد در سی آی پی می نشینید و تصاویرتان مخابره می شود. کاش در یک فصل سخت همراه تیم شهرخودرو بودید تا مالکانش که به سختی منابع شان را تامین می کنند حلاوت حضورتان را حس می کردند. بگذریم.... به سوگندی که در ردای مقدس نمایندگی مجلس خورده ای قسمت می دهم که برادر بیا و یک مقطع چند ماهه را سکوت کن تا شرایط به حالت نرمال بازگردد و از این پیچ عبور کنیم تا در برابر ملت بتوانی پاسخی داشته باشی.  بعد از آن دوباره شما و این هم مصاحبه های رنگارنگ... کوتاه سخن اینکه جامعه فوتبال رفتار شما را رصد می کند و حق قانونی خود را پیگیری هر گونه رویه در تضاد با منافع فوتبال کشور از طریق هیات محترم نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس می داند.

سید محمد کاظم‌اولیایی - شهریور ۹۹

تگ ها


سید محمد کاظم اولیایی