نامه فوق‌احساسی کلوپ برای هواداری که جان باخت

از نامه فوق العاده احساسی یورگن کلوپ برای یکی از هواداران لیورپول که به سرطان مبتلا بوده و حالا از دنیا رفته رونمایی شده است....

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری از فوتبال‌دوستان یورگن کلوپ را یکی از احساساتی ترین مربیان و به طور کلی شخصیت های دنیای فوتبال می دانند. عکس العمل های فوق العاده این سرمربی آلمانی در کنار زمین همواره شهره خاص و عام بوده است. با این حال کلوپ حالا یک اتفاق جالب و متفاوت را رقم زده است.

ماجرا از این قرار است که یکی از هواداران لیورپول به نام کریس که به سرطان مبتلا بوده روز شنبه از دنیا رفته است. بعد از این اتفاق برادر این هوادار لیورپول که اندی نام دارد در صفحه اجتماعی خود فاش کرده که یورگن کلوپ برای برادرش نامه ای نوشته بوده تا به روحیه داده باشد.

در این نامه احساسی یورگن کلوپ به هوادار لیورپول آمده است: "کریس عزیز، اول از همه امیدوارم که به خاطر این نامه ای که برایت نوشتم از من دلخور نشده باشی. صرفاً می خواستم که بدانی تمام اعضای لیورپول از او حمایت می‌کنند. من تعداد زیادی طرفدار دارم و وقتی برخی مواقع به این فکر می کنم که چند نفر از من و بازیکنانم حمایت می کنند، مغزم سوت می‌کشد. با این حال اتفاق ویژه در این باشگاه این است که همه ما به یکدیگر وصل هستیم و در کنار یکدیگریم.

این بار امیدوارم که هواداران دلخور نشوند چرا که از طرف همه آنها می خواهم بگویم که ما در کنار تو هستیم. هنگامی که با بازیکنانم درباره این مسئله حرف می‌زنم که در لحظات دشوار چه چیزی به ما کمک می کند، آنها می گویند که حمایت باشگاه و طرفداران تفاوت ها را ایجاد می‌کند. مسئله دیگری که به من می گویند این است که خانواده از اهمیت بالایی برخوردار است. البته احتمالاً لازم به گفتن این موضوع به تو نیست چرا که خانواده ای عالی داری و دوستان زیادی در کنارت هستند. کسانی که همه آنها تمام تلاش خود را برای حمایت از تو انجام می دهند. هیچگاه تنها قدم نخواهی زد. یورگن کلوپ."

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول