نامه فیفا به استقلال؛ ما بدهی پروپئیچ را پرداخت می‌کنیم

فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال کشورمان، خیال آبی‌پوشان مبنی بر پرونده پروپیج را راحت کرد....

فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال کشورمان، خیال آبی‌پوشان مبنی بر پرونده پروپیج را راحت کرد.

به گزارش مدال، وکیل پروپئیچ، بازیکن کروات پیشین تیم فوتبال استقلال، روز گذشته (جمعه) در نامه‌ای به فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، اعلام کرد که بانک مدنظر که باید پول پروپئیچ را پرداخت کند، این کار را انجام نمی‌دهد. وکیل پروپئیچ در این نامه اشاره کرده است که به دلیل عدم پرداخت مطالبات موکلش، باشگاه استقلال علاوه بر محرومیت از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی، باید به دسته پایین‌تر سقوط کند.

 

برخلاف اظهارات وکیل پروپئیچ که ظاهراً دنبال راهی برای گرفتن مطالبات موکلش است، فیفا طی نامه‌ای در تاریخ 18 جولای به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه استقلال اعلام کرده بود که پرداخت بدهی پروپئیچ از طریق آنها صورت می‌گیرد. در بخشی از نامه فیفا اشاره شده که با توجه به اینکه باشگاه استقلال از فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) درخواست کرده حق خود بابت حضور بازیکنانش در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه را دریافت کند، فیفا مبلغ طلب پروپئیچ را به همراه پنج درصد سود آن از مبلغ درخواستی باشگاه استقلال را نگه می‌دارد و این مبلغ را به طور مستقیم از طریق ذی‌نفع و یا توسط عضو فدراسیون مربوطه تسویه خواهد کرد و یکی از این دو روش می‌تواند اجرا شود.

 

اخبار مرتبط:

درخواست جنجالی وکیل پروپیچ؛ محرومیت و سقوط استقلال به دسته پایین‌تر

تگ ها


پروپیچ پروپئیچ استقلال پروپئیچ پرونده پروپئیچ طلب پروپئیچ استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال