نامه مهدی تاج به رئیس فدارسیون جهانی فوتبال؛ انتقاد از تحریم‌ها

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران در نامه‌ای به جیانی اینفانتینیو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال خواستار رفع مشکل پرداخت مطالبات فدراسیون فوتبال ایران از سوی فیفا شد...

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران در نامه‌ای به جیانی اینفانتینیو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال خواستار رفع مشکل پرداخت مطالبات فدراسیون فوتبال ایران از سوی فیفا شد

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، متن نامه رییس فدراسیون فوتبال به شرح ذیل است:

جناب آقای جیانی اینفانتینو
رییس محترم فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا)
با سلام
ضمن تقدیر و تشکر از ابراز محبت جنابعالی به فدراسیون فوتبال و اینجانب درباره موضوع ورود بانوان، مایلم مسائلی را درباره موضوعات مالی فدراسیون فوتبال به اطلاع شما برسانم.
همانظور که مستحضرید علی رغم پیگیری های مستمر فدراسیون فوتبال و دستورات مثبت جنابعالی هنوز هیچ گونه وجهی از سوی فیفا توسط فدراسیون فوتبال وصول نشده است.
این مشکل که تاکنون به دلیل تحریم های بی اساس آمریکا به فوتبال ما تحمیل شده است، مشکلات جدی را برای فدراسیون فوتبال ایران ایجاد کرده است که حتی فدراسیون حقوق سرمربی تیم ملی و کادر فنی و پاداش بازیکنان را در دور جدید پرداخت نکرده است.
ادامه این روند مشکلات جدی را در مسیر رو به پیشرفت و گسترش فدراسیون فوتبال به وجود خواهد آورد.
انتظار من و خانواده بزرگ فوتبال کشور از جنابعالی این است که به هر شکل ممکن دستور فرمایید وجوه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از طرف فیفا یا به کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت شود و یا بانکی را متقاعد کنید تا این مهم جهت انتقال مرتفع گردد.
منتظر مساعدت و پاسخ فوری حضرتعالی در این باره هستیم.

بیشتر بخوانید:

تمرین ریکاوری تیم‌ملی برگزار شد

تگ ها


مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال جیانی اینفانتینو رئیس فیفا لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال