نامه کتبی باشگاه گل‌گهر به فدراسیون برای بخشش منشا

مدیر رسانه ای تیم فوتبال گل گهر سیرجان می گوید دفاعیه‌ای کتبی در مورد حکم کمیته انضباطی برای منشا از سوی باشگاه گل گهر ارسال شده است....

به گزارش "ورزش سه"، گل گهر باید در شرایطی در سیرجان به مصاف پرسپولیس برود که گادوین منشا یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ برتر را در اختیار ندارد. با این حال باشگاه گل گهر امیدوار است که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نگاه مهربانانه ای به این موضوع داشته باشند و مهاجم نیجریه ای این تیم با پشت سر گذاشتن محرومیت در دسترس امیرقلعه نویی قرار بگیرد. در همین خصوص نامه ای کتبی از سوی گل گهری ها به فدراسیون ارسال شده است.


سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال گل‌گهر در این خصوص به خبرنگار "ورزش سه" گفت:« ما همواره تابع قوانین و تصمیمات ارکان قضایی فدراسیون بوده و هستیم. در خصوص بخشش منشا هیچ اقدام حضوری یا شفاهی صورت نگرفته و فقط نامه ای را به صورت کتبی به فدراسیون ارسال کرده ایم. امیدواریم تصمیم گیرندگان محترم فدراسیون نگاه مهربانانه‌تری به ما داشته باشند.»


مدیر رسانه ای تیم فوتبال گل گهر با اشاره به حواشی ای که پیرامون محرومیت منشا ایجاد شد، حرف هایش را برخلاف اخبار منتشر شده طی این چند روز که باعث ایجاد هجمه‌ها و فشارهای عجیبی علیه مجموعه گل‌گهر شد، تیم و باشگاه گل‌گهر تنها یک بیانیه صادر کرد که به صورت رسمی از طریق رسانه‌های خودمان منتشر شد. هیچ بیانیه و صحبت تندی نداشتیم و ضمن محکوم کردن حرکت منشا و تنبیه مالی این بازیکن خواهان برخورد عادلانه و یکسان از طرف مراجع تصمیم گیرنده فدراسیون شدیم.

تگ ها


گل گهرسیرجان گادوین منشا