نام برنده جایزه مرد سال یوفا لو رفت

به نظر می رسد جورجینیو، هافبک ایتالیایی چلسی برنده جایزه بهترین بازیکن سال یوفا شده باشد....

به گزارش "ورزش سه"، چند روز قبل یوفا اعلام کرد یکی از بین کوین دی بروین، جورجینیو و انگولو کانته به عنوان بهترین بازیکن سال یوفا اعلام خواهد شد و این سه بازیکن در نظرسنجی اولیه بین خبرنگاران و مربیان حاضر لیگ قهرمانان سه رتبه نخست را از آن خود کرده اند. ۵۰ مربی مرحله گروهی لیگ اروپا و لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته به اضافه ۵۵ خبرنگار در این نظرسنجی شرکت داشته و در نهایت نام این سه بازیکن را اعلام کرده اند. لیونل مسی و رابرت لواندوفسکی نیز در این نطرسنجی رتبه های چهارم و پنجم را به خود اختصاص دادند.

حالا نشریه ایتالیایی توتو مرکاتووب مدعی شد منابع نزدیک به یوفا به آنها اعلام کرده اند اند که جورجینیو بالاتر از بازیکنانی چون انگولو کانته و کوین دی بروین برنده جایزه بهترین بازیکن سال یوفا شده و نام این هافبک ایتالیایی در جریان قرعه کشی پنجشنبه لیگ قهرمانان در استانبول به عنوان برنده این جایزه اعلام خواهد شد.

جورجینیوی ۲۹ ساله فصل گذشته نقش مهمی در کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان با لباس چلسی ایفا کرد. اما درخشش جورجینیو در رقابت های یورو ۲۰۲۰ و در ترکیب تیم ملی ایتالیا نیز ادامه داشت و او با آتزوری نیز فاتح این تورنمنت شد تا حالا بخت اول برای کسب جایزه بهترین بازیکن فصل از سوی یوفا لقب بگیرد. این در حالیست که در ماه سپتامبر جایزه توپ طلای نشریه فرانس فوتبال اهدا خواهد شد و به نظر می رسد آنجا لیونل مسی از بالاترین شانس برای دریافت این جایزه برای هفتمین بار برخوردار باشد.

تگ ها


جورجینیو لیونل مسی تیم ملی آرژانتین چلسی آرژانتین