نام جهانبخش در بین بهترین بازیکنان لیگ هلند

مجله فوتبال اینترنشنال هلند ساعتی پس از پایان دیدارهای باقیمانده هفته سیزدهم اردویژه در شب گذشته (یکشنبه) اقدام به انتشار نمره های فنی بازیکنان و انتخاب پنج بازیکن برتر هفته کرد ......

 مجله فوتبال اینترنشنال هلند ساعتی پس از پایان دیدارهای باقیمانده هفته سیزدهم اردویژه در شب گذشته (یکشنبه) اقدام به انتشار نمره های فنی بازیکنان و انتخاب پنج بازیکن برتر هفته کرد.
در رده بندی پنج بازیکن برتر هفته سیزدهم اردویژه هلند یوستین کلایورت از آژاکس آمستردام با دریافت نمره هشت جایگاه نخست را به دست آورد و علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی تیم آلکمار نیز با نمره فنی هشت در رده دوم قرار گرفت. جهانبخش در بازی با توئنته که با پیروزی ۲ بر صفر آلکمار پایان یافت زننده گل اول در دقیقه ۶۵ از روی نقطه پنالتی بود و گل دوم آلکمار در دقیقه ۷۰ نیز روی پاس این ملی پوش ایرانی به ثمر رسید.
همچنین رضا قوچان نژاد، ملی پوش ایرانی تیم هیرنوین که در بازی خانگی برابر زووله ۶۶ دقیقه در ترکیب تیمش بازی کرد با نمره فنی متوسط شش از سوی مجله فوتبال اینترنشنال مواجه شد. هیرنوین در این دیدار با نتیجه ۲ بر یک شکست را پذیرا شد.
در جدول رده بندی اردویژه هلند تا پایان هفته سیزدهم تیم آیندهوون با ۳۶ امتیاز صدرنشین است، تیم های آژاکس آمستردام و آلکمار با امتیاز مشابه ۲۸ رتبه های دوم و سوم را در اختیار دارند و هیرنوین نیز با ۱۸ امتیاز در جایگاه نهم جدول رده بندی قرار دارد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال