نام نویسی نامزدهای ریاست دوومیدانی از ۶ مرداد

ثبت نام از کاندیدای احراز پست ریاست فدراسیون دو و میدانی از تاریخ ۶ مردادماه آغاز خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بر اساس اعلام وزارت ورزش و جوانان ثبت نام از  کاندیدای فدراسیون دو و میدانی در تاریخ ۶ تا ۲۰ مرداد ماه جاری انجام خواهد شد و جعفر محمدپور به عنوان دبیر مجمع کار ثبت نام را بر عهده خواهد داشت.


این فدراسیون که تا سال قبل با ریاست مجید کیهانی کار خود را پیش می برد، بعد از پایان دوره ۴ ساله او با حاشیه های زیادی دست و پنجه نرم کرده. 
اسفندماه سال ۹۸ انتخابات فدراسیون در حالی برگزار شد که خیلی از روسای هیات های استانی در مجمع حاضر نبودند و مخالفت خود را با برگزاری مجمع به دلیل شیوع ویروس کرونا اعلام کرده بودند.


در نهایت با وجود اعلام پیروزی افشین داوری، چند روز بعد وزارت ورزش از ابطال انتخابات به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای مجمع خبر داد تا فدراسیون بار دیگر با سرپرست کار خود را ادامه دهد.
وزارت ورزش بعد از این انتخابات به سرپرستی ایرج عرب هم پایان داد و مهدی مبینی را به عنوان سرپرست انتخاب کرد تا شرایط برای برگزاری مجمع دوباره فراهم شود. 


حالا باید دید در انتخابات جدید چه فردی می تواند روی صندلی ریاست این فدراسیون بنشیند و آیا بازهم کاندیداهای قبلی مثل کیهانی و داوری به انتخابات ورود پیدا می کنند یا خیر.

بیشتر بخوانید:

کمیته المپیک هزینه سفر حدادی را نمی‌دهد

رسولی: امیدوارم حمایت‌ها تداوم داشته باشد

 

 

تگ ها


دو و میدانی دو و میدانی