نام چهارمین ستاره فداکار بارسلونا نیز مشخص شد

ساموئل اومتیتی نیز به گروه بازیکنانی پیوست که پیشنهاد کاهش دستمزد باشگاه بارسلونا را پذیرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، شرایط سخت مالی و بدهی های فراوان بعد از شیوع ویروس کرونا باعث شده بارسلونا روزهای بسیار دشواری را تجربه کند و این اوضاع حتی باعث شد لیونل مسی نیز این باشگاه را ترک کند. بسیاری از بازیکنان اصلی بارسلونا پیشنهاد کاهش حقوق از سوی خوان لاپورتا را پذیرفتند و ستاره های باتجربه ای چون جرارد پیکه، یوردی آلبا و سرخیو بوسکتس اولین بازیکنانی بودند که برای بهبود شرایط، این خواسته را قبول کردند.

سرجی روبرتو نیز در حال حاضر در حال توافق در کاهش حقوق جدید است و نشریه مارکا مدعی شد ساموئل اومتیتی، ​​مدافع فرانسوی بارسلونا نیز قصد دارد این پیشنهاد را قبول کند. این مدافع میانی به خوبی از شرایط باشگاه آگاه است و پیشنهاد کاهش دستمزد از سوی خوان لاپورتا را پذیرفته است. اومتیتی ​در سالهای اخیر از مصدومیت های زیادی رنج برده و کمتر در ترکیب ثابت این تیم قرار گرفته است. ساموئل اومتیتی می خواهد نشان دهد خواهان ماندن و همکاری با باشگاه است و اینگونه قصد دارد حسن نیت خود را به خوان لاپورتا ثابت کند.

اریک گارسیا و جرارد پیکه در این فصل مدافعان اصلی بارسلونا هستند و بازیکنانی چون اومتیتی​​، رونالد آرائوخو، اسکار مینگزا و کلمنت لنگلت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید مبارزه کنند. این در حالیست که چند روز قبل عنوان شد ساموئل اومتیتی برای ماندن در بارسلونا در دفتر خوان لاپورتا حتی به گریه افتاده و به دشواری شرایط ماندن در این باشگاه را فراهم کرده است.

تگ ها


ساموئل اومتیتی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال