نانگ: لیگ برتر به طارمی نیاز دارد

مهاجم پارس جنوبی جم معتقد است مهاجم محروم پرسپولیس بازیکن فوق العاده ای است و لیگ برتر به او نیاز دارد ......

مهاجم پارس جنوبی جم معتقد است مهاجم محروم پرسپولیس بازیکن فوق العاده ای است و لیگ برتر به او نیاز دارد.

آلویس نانگ درباره مصاف روز پنجشنبه پارس جنوبی مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: سپیدرود تیم کوچکی نیست و ما انتظار یک مسابقه سخت را داریم. در فوتبال دیگر تیم کوچکی وجود ندارد و این را در بازی یکشنبه شب رئال مادرید مقابل خیرونا در لالیگا دیدیم. در هر صورت اگر همان بازی را که مقابل ذوب آهن ارائه کردیم برابر سپیدرود هم به نمایش بگذاریم، به سه امتیاز این دیدار می رسیم.

وی درمورد عملکرد شگفت انگیز پارس جنوبی در لیگ برتر و اینکه آیا این تیم می تواند در پایان فصل به قهرمانی لیگ برسد، گفت: راه قهرمانی بسیار بسیار طولانی است. ما اکنون به پنج بازی پایانی نیم فصل اول لیگ می اندیشیم و سپس باید ببینیم چه اتفاقی در ادامه لیگ رخ می دهد.

مهاجم پارس جنوبی درباره دور شدنش از صدر جدول آقای گلی لیگ برتر با وجود محرومیت مهدی طارمی (که نانگ از او به عنوان بخت اول آقای گلی نام برده بود) و نیز درباره مصدومیت خود تصریح کرد: متأسفانه در هفته های گذشته مصدوم شدم، اما هدف من برای لیگ امسال به ثمر رساندن 15 گل است که به امید خدا به این هدفم خواهم رسید. هنوز بازی های زیادی را پیش رو داریم و نگرانی در این رابطه ندارم.

وی در ادامه افزود: البته باید بگویم از بدشانسی دیگران خوشحال نمی شوم و برای طارمی آرزوی موفقیت می کنم. پرسپولیس و لیگ برتر به طارمی نیاز دارند، چون او بازیکن فوق العاده ای است.

نانگ درباره مصدومیت های بازیکنان پارس جنوبی و اینکه برخی ها معتقدند این مصدومیت ها به سبب وقفه های لیگ برتر است، خاطرنشان کرد: من با آنها موافق نیستم. مثلاً علی دشتی از ناحیه زانو صدمه دید که این می تواند برای هر بازیکنی اتفاق بیفتد. من هم در تمرینات پیش فصل کنار تیم نبودم و کمی انتظار مصدومیت را داشتم. مصدومیت عضلانی در فوتبال طبیعی است. البته بدشانسی هم می تواند یکی از عوامل مصدومیت بازیکنان ما باشد.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال