ناواس: هرگز مخالف آمدن دروازه بان جدید به رئال مادرید نبوده ام

در حالی که گمانه زنی ها و شایعات زیادی مبنی بر اینکهرئال مادریدیک دروازه بان بزرگ را جانشینکیلور ناواسخواهد کرد، هر روز بیشتر و بیشتر شنیده می شود، ناواس 31 ساله و اهل کاستاریکا در مصاحبه ای به این شایعات عکس العمل نشان داده و گفته: من هیچگاه مخالف جذب یک دروازه بان جدید توسط رئال مادرید نبوده ام ......

 در حالی که گمانه زنی ها و شایعات زیادی مبنی بر اینکه رئال مادرید یک دروازه بان بزرگ را جانشینکیلور ناواس خواهد کرد، هر روز بیشتر و بیشتر شنیده می شود، ناواس 31 ساله و اهل کاستاریکا در مصاحبه ای به این شایعات عکس العمل نشان داده و گفته:

من هیچگاه مخالف جذب یک دروازه بان جدید توسط رئال مادرید نبوده ام. من در مادرید به دنیا نیامده ام و اهل اینجا نیستم اما پیراهن رئال مادرید مانند شما برایم ارزشمند است و برای این پیراهن هر روز به سختی تمرین و کوشش می کنم.

رئیس باشگاه رئال مادرید یعنی فلورنتینو پرز نیز لب به تحسین ناواس گشوده و راجع به او گفته:

با همه نظراتی که راجع به تو وجود دارد، داشتن دروازه بانی مانند تو برای ما افتخاری بزرگ است زیرا تو به دلیل رفتارت و حرفه ای گری بالای خود و همچنین بازی های خوب دل طرفداران ما را برده ای. مسلما تو سال های زیادی در باشگاه خواهی ماند تا در کنار یکدیگر افتخارات باشگاه را بزرگ تر از قبل کنیم.

تگ ها


اخبار روز کیلور ناواس رئال مادرید فوتبال