ناپولی تایید کرد؛ این دو ستاره جدا می شوند

اورلیو دی لورنتیس رئیس باشگاه ناپولی تایید کرد که آرکادیوش میلیک و کالیدو کولیبالی از این تیم جدا خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، ستاره باشگاه ناپولی یعنی آرکادیوش میلیک و کالیدو کولیبالی، دو بازیکنی هستند که طی هفته‌های اخیر صحبت های زیادی درباره آینده شان مطرح شده است. مهاجم لهستانی در انتظار مشخص شدن وضعیت ادین ژکو است تا از بین رم یا یوونتوس یکی را به عنوان تیم بعدی خود انتخاب کند. از طرف دیگر منچسترسیتی نزدیک‌ترین تیم به کولیبالی محسوب می‌شود اما هنوز توافق مالی بین دو باشگاه حاصل نشده است.

حالا اما رئیس باشگاه ناپولی جدایی این دو ستاره را تایید کرده است. اورلیو دی لورنتیس در این باره گفت: " میلیک و کولیبالی هر دو در راه جدایی قرار دارند. بنابراین اگر بازار نقل و انتقالات به ما اجازه فروش این دوبازیکن عالی را بدهد، خواهیم دانست که چگونه برای آنها جایگزین پیدا کنیم."

وضعیت میلیک پیچیده تر است زیرا قرارداد او با ناپولی فقط تا ژوئن ۲۰۲۱ ادامه دارد و می تواند تابستان سال آینده به عنوان بازیکن آزاد سن پائولو را ترک کند. در مورد مدافع سنگالی اما باید گفت که این بازیکن از مدت‌ها قبل هدف نقل و انتقالاتی پپ گواردیولا بوده و به نظر می‌رسد که در نهایت طی روزهای آینده توافق بین سیتی و ناپولی در این باره نهایی خواهد شد؛ این در حالی است که گفته می‌شود انتقال احتمالی لیونل مسی به اتحاد می تواند روی حضور کولیبالی در سیتی تاثیرگذار باشد.

تگ ها


اورلیو دی‌لورنتیس ناپولی کالیدو کولیبالی