ناپولی فروش بازیکن به تیم آنچلوتی را تحریم کرد

باشگاه ناپولی تصمیم گرفته بازیکنی به تیم تحت هدایت آنچلوتی نفروشد....

به گزارش مدال، باشگاه ناپولی ماه گذشته به پیشنهاد باشگاه اورتون انگلیس برای خرید پیوتر زیلینسکی پاسخ منفی داد و مانع از انتقال او به مرسی‌ساید شد.

اکنون اما یک منبع خبری در ایتالیا مدعی است که دلیل خودداری ناپولی از فروش این بازیکن نه پایین بودن پیشنهاد تیم انگلیسی بلکه جلوگیری از ملحق شدن او به کارلو آنچلوتی بوده است.

به نظر می‌رسد که اختلافات میان اورلیو دلورنتیس، مالک باشگاه ناپولی و سرمربی پیشین این تیم، کارلو آنچلوتی (پس از ابراز مخالفت علنی کارلتو با تصمیم دلورنتیس برای فرستادن بازیکنان به اردوی تمرینی اجباری) همچنان ادامه دارد و سبب شده که دلورنتیس همچنان از سرمربی که دو ماه پیش او را برکنار کرد، کینه به دل داشته باشد تا جایی حاضر نباشد هیچ‌کدام از بازیکنان تیمش را به تیم‌های تحت هدایت آنچلوتی بفروشد.

این ادعا را یک خبرنگار ایتالیایی به نام رافائله اوریما مطرح کرده است. او در گفت‌‌و‌گو با برنامه کالچوناپولی 24 مدعی شد دلیل عدم انتقال زیلینسکی به اورتون ممانعت دلورنتیس از این جابه‌جایی بوده است. او مدعی شده است که دلورنتیس دیگر اجازه نخواهد داد که هیچ‌کدام از بازیکنان ناپولی تا زمانی که با این تیم قرارداد دارند به آنچلوتی ملحق شوند.

کارلتو پس از ترک ناپولی، هدایت اورتون را برعهده گرفت و با این تیم نتایج قابل قبولی هم کسب کرده است.

بیشتر بخوانید:
اولین قسط یحیی گل‌محمدی پرداخت شد
غایبان استقلال مقابل الشرطه مشخص شدند 

تگ ها


فوتبال جهان ناپولی اورتون آنچلوتی کارلو آنچلوتی اورتون ناپولی لیگ برتر سری آ فوتبال