ناپولی ۲ - ۰ لیورپول؛ دژاووی شکست کلوپ در سن‌پائولو

لیورپول که برای جبران شکست سال گذشته مقابل ناپولی به سن‌پائولو آمده بود در پایان باز هم متحمل شکستی دیگر شد...

به گزارش خبرنگار مدال، در نخستین شب از اولین هفته مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۳:۳۰، ناپولی در ورزشگاه سن‌پائولو میزبان لیورپول بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۰-۲ شاگردان آنچلوتی پایان رسید.

لیورپول با توجه به شکست سال گذشته در این ورزشگاه آمده بود تا آن نتیجه را جبران کند. اولین فرصت نصیب ناپولی شد اما ضربه فابین روئیز توسط آدریان مهار شد. تنها چند لحظه بعد باز هم آدریان ضربه روئیز را مهار کرد تا هافبک اسپانیایی برای دومین بار مقابل هم‌وطنش ناکام بماند. اما در دقیقه ۲۱ لیورپوب می‌توانست به گل برسد اما ضربه مانه با واکنش الکس مرت روبه‌رو شد. در ادامه فیرمینو و صلاح هم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتند که باز هم نتوانستند از آنها استفاده کنند تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

چیزی از آغاز نیمه دوم نگذشته بود که ضربه زیبای دریس مزتنز با واکنش آدریان روبه‌رو شد تا بازی همچنان مساوی دنبال شود. در دقیقه ۶۵ صلاح برای گلزنی فرصت داشت اما ضربه او راهی به دروازه پیدا نکرد. حملات لیورپول ادامه داشت و در دقیقه ۷۴ باز هم الکس مرت موفق شد ضربه سادیو مانه را مهار کند. اما در دقیقه ۸۰ داور به خاطر سرنگون شدن خوزه کایخون، یک پنالتی برای میزبان اعلام کرد و دریس مرتنز موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه آدریان را باز کند تا کابوس سال گذشته برای یورگن کلوپ در آستانه تکرار شدن باشد. اما این پایان کار نبود در دقیقه ۹۱ روی اشتباه ویرجیل فن دایک، فرناندو یورنته گلزن باتجربه ناپولی گل دوم را با یک ضربه دقیق به ثمر رساند تا کار لیورپول یکسره شود و شاگردان آنچلوتی به یک پیروزی شیرین خانگی دست پیدا کنند.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی ناپولی 2 - 0 لیورپول/ ویدیو

کلوپ: شاید باز هم به ناپولی ببازیم/ منچسترسیتی بهترین تیم جهان است!

تگ ها


یورگن کلوپ کارلو آنچلوتی فوتبال جهان ورزشگاه سن‌پائولو دژاووی شکست ناپولی UEFA Champions League فوتبال