ناپولی وارد رقابت با یونایتد، لیورپول، PSG و آرسنال شد

رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند که باشگاه ناپولی از خرید خامس رودریگز به طور کل منصرف شده و حالا به دنبال جذب په‌په است، ستاره‌ای که غول‌های اروپایی از جمله منچستریونایتد، لیورپول، پاری‌سن‌ژرمن و آرسنال به دنبال جذب او هستند....

رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند که باشگاه ناپولی از خرید خامس رودریگز به طور کل منصرف شده و حالا به دنبال جذب په‌په است، ستاره‌ای که غول‌های اروپایی از جمله منچستریونایتد، لیورپول، پاری‌سن‌ژرمن و آرسنال به دنبال جذب او هستند.

به گزارش مدال؛ ناپولی قصد خرید «نیکولاس په‌په» را دارد و صحبت‌های خود با وینگر ساحل‌عاجی را شروع کرده است اما در راه جذب او باید با تیم‌هایی مانند لیورپول، منچستریونایتد و آرسنال رقابت کند.

ناپولی به دنبال تقویت خط حمله خود در تابستان است؛ آن‌ها ابتدا به دنبال جذب «خامس رودریگز» بودند اما مخالفت رئال‌مادرید با انتقال قرضی هافبک کلمبیایی به «سن پائولو»، باعث توقف روند مذاکرات شد.

«کریستین جیونتولی»، مدیر فنی باشگاه ناپولی حالا برای تقویت خط حمله آبی‌پوشان شهر ناپل چند گزینه را روی میز دارد و حالا «کوریره دلو اسپورت» دقایقی پیش در خبری اعلام کرد که ناپولی سخت به دنبال جذب په‌په، ستاره تیم لیل است و صحبت‌هایی با این بازیکن انجام داده. البته مذاکرات ناپولی با باشگاه لیل سخت گزارش شده چرا که باشگاه فرانسوی برای موافقت با این انتقال 60 میلیون یورو + «آدام اوناس» را می‌خواهد.

ناپولی در مسیر جذب په‌په فعلا از تیم‌های رقیب خود از جمله منچستریونایتد، پاری‌سن‌ژرمن،‌ لیورپول، آرسنال و لیون عقب مانده است و باید دید می‌تواند به کورس رقابت بازگردد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد جذاب آرسنال برای جذب ستاره لیل