ناپولی 1 - 1 پاری سن ژرمن؛ تقسیم غنائم در سن پائولو

در شب حساس و سرنوشت ساز گروه C رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، ناپولی و پاری سن ژرمن به تقسیم امتیازات رضایت دادند تا معادلات این گروه بسیار پیچیده شود ......

در شب حساس و سرنوشت ساز گروه C رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، ناپولی و پاری سن ژرمن به تقسیم امتیازات رضایت دادند تا معادلات این گروه بسیار پیچیده شود.

به گزارش مدال، در شبی که لیورپول صدرنشین گروه C برابر ستاره سرخ بلگراد با نتیجه 2-0  شکست خورده بود و بهترین فرصت ایده آل برای دیگر مدعیان این گروه مهیا شده بود، دو تیم ناپولی و پاری سن ژرمن با رعایت احتیاط کامل از نبرد هفته چهارم خود 1 امتیاز را به کارنامه شان افزودند.

 

در جریان این دیدار جذاب و پر برخورد که در ناپل برگزار می شد، ابتدا پاری سن ژرمن توانست در دقیقه 45 توسط خوان برنارت خرید فصل جدید خود از میزبان به پیش بیافتد و شاگردان کارلو آنچلوتی را مات و مغموم کند و نیمه ای سراسر طوفانی را در 45 دقیقه دوم رقم بزند.

 

مطابق انتظارات ناپولی در نیمه دوم با هجوم بر روی دروازه پاری سن ژرمن توانست مدافعان حریف را وادار به اهدای خطای پنالتی کند تا لورنزو اینسینه در دقیقه 62 گل تساوی بخش بازی را به ثمر برساند.

 

در پایان کار این دیدار حساس با همان نتیجه تساوی 1-1 خاتمه یافت تا فرصت سوزی بزرگ ناپولی و پاری سن ژرمن شرایط امتیازی گروه C را به اوج حساسیت برساند و عملا هر 4 تیم این گروه را مدعی صعود به مرحله حذفی باقی نگه دارد!

تگ ها


UEFA Champions League فوتبال